פטריה ביקורתית: באמת שווה לרכוש אייפון 5 מהוט מובייל והבורר?

חברת הוט מובייל, השיקה לאחרונה מבצע חדש, במסגרתו תוכלו לשלם עבורי שירותי הסלולר שלה, מחיר מצחיק של 49 ש”ח למשך ארבעה חודשים, שירות הכולל גם שיחות בחינם ליעדים רבים בחו”ל. לרגל השקת המבצע, המאפשר גם רכישת אייפון 5 “במחיר הכי נמוך” גייסו שם כמו תמיד את חבורת “הבורר” לצורך פרסומת טלויזיה חדשה.

בניגוד לפעם הקודמת בה נתכנסנו כאן בנושא הוט מובייל, וירדנו על הפרסומת שלהם בהשתתפותה של ג.יפית, הפעם, אם להיות פיירים, אין לנו מילה רעה אחת לומר. טוב, אולי אחת. אבל נשמור אותה לסוף.

סרטון הפרסומת המשעשע, מציג את הבורר, הלא הוא ברוך אסולין, כשהוא עובד במשרדו, והעוזר שלו עג’מי, מגיש לו כוס תה חם. אסולין מזהה שאצבעו של עג’מי חבושה וזה מסביר לו שהדלת של הזינזנה נסגרה לו על האצבע. הבורר מצידו, כמובן לא מתעניין במצבו הבריאותי של עג’מי ומנצל את הסיטואציה כדי ללעוג לו על כך שבדיוק יצא אייפון 5, וכעת הוא לא יוכל להעביר אפליקציות.

הדיאלוג בין השניים אמנם דיי קצר, אך מדויק, ויכולות המשחק המפולאות של איבגי, בתוספת החוש הקומי שלו, הופכים את עשר השניות הללו למצחיקות במיוחד, בעיקר בזכות הצחוק האכזרי שמשחרר איבגי לכיוון העוזר שלו, רגע לפני שנכנסים דבריי הקריין. אחלה תסריט, ה’מרים להנחתה’ כמו שצריך עבור הקריין והמסר הפרסומי.

הוט מובייל איבגי

ועכשיו למילה הפחות טובה. “המחיר הכי נמוך” בו משוויצה הוט מובייל בפרסומת, 3950 ש”ח עבור אייפון 5 מדגם 16 ג’יגה הוא אמנם נמוך יחסית, אך גם ברשת סלקום לדוגמא, תוכלו להשיג אותו במחיר דומה, הגבוה בארבעים שקלים בדיוק, כך שלא מדובר פה בדיוק בדיל המאה. בנוסף, כמו תמיד, אם תבחרו לרכוש את האייפון שלכם ברשתות פרטיות ולא דרך מפעילות הסלולאר השונות, תזכו למחירים נמוכים אף יותר, ולחסוך עד 250 ש”ח נוספים. אמת בפרסום? אפשר לסמן וי, אבל בטח לא להתלהב.

אגב, באתר של הוט מובייל, מוסיפים כי יש אפשרות לבצע טרייד אין, ולקבל בחזרה עד 1600 ש”ח. הזדמנות מצויינת להיפטר מהמכשיר הישן ולקבל דינרוס בחזרה? לא ממש. האותיות הקטנות לעומת זאת, מבשרות כי מדובר אך ורק על מכשירים מסוג גלאקסי 3, ששווים קצת יותר ממה שמוכנים לתת בתמורה בהוט, כך שממש לא מדובר בדיל משתלם. ובכל זאת, ברוח הבורר, אתם בהחלט מוזמנים לנסות ולגנוב גלקסי 3 מאיזה ילד, והרווחתם דיל משתלם מאוד.


הכי נמוך בהוט מובייל

לייק לפטריה בפייסבוק