הוט וג.יפית טוחנים אתכם בלי חשבון

לפני מספר ימים הושקה פרסומת חדשה להוט מובייל לרגל ההגעה ל- 350,000 מנויים. בפרסומת החדשה חוטפת כנופיית הבורר את טייקון הפרסום ג.יפית ומאלצת אותה להצטלם לסרטון המציג את המבצע החדש של החברה, 89 ש”ח לשיחות ללא הגבלה ותחילת תשלום רק מתחילת 2013 למצטרפים חדשים.

הסיבה למבצע פתיחת הרגליים, שאבי הטחול הגדיר אותו בצורה כל כך חיננית “לטחון בלי חשבון”, טמונה בקצב צמיחת המנויים של HOT מובייל, שגייסה עד כה כ-350 אלף מנויים כאמור, אך נראה כי מתקשה לצמוח ולעמוד ביעד אותו הציבה HOT, יעד של 713 אלף מנויים עד סוף השנה. נתונים חדשים שפורסמו מלמדים על האטה בקצב גיוס לקוחות חדשים להוט מובייל, ובנוסף שיעור נטישה גבוה של 21% ברבעון השני של 2012. לכאן או לכאן מדובר במהלך קיצוני בניסיון להשתלט על נתח שוק משמעותי בשוק הסלולר ולהמשיך להיות שחקן משמעותי במאבק על שוק התקשורת והסלולאר.

הוט מובייל מנסים כעת בכל הכוח לחטוף לקוחות מהחברות המתחרות והם לא מתביישים להציג את זה בפרסומת, פשוטו כמשמעו, כשחוטפים את גימל המבוהלת וגורמים לה להמליץ עליהם בכוח. נשאלת השאלה: איך ציבור המנויים הפוטנציאלי של הוט מובייל יכול לסמוך על חברה שמתהדרת בפרזנטורים מהעולם תחתון? איך אפשר לעשות עסקה רצינית עם מישהו שמציג עצמו כדמות מפוקפקת שמציעה לנו דיל מדהים ומשתלם?!? ומה לגבי שיעורי הנטישה הגבוהים של הרבעון השני של 2012 המעידים על שירות גרוע ולקוחות לא מרוצים? השאלות האלה מעניינות אותי בתור צרכן שבסופו של דבר מנסה להשיג את הדיל המשתלם ביותר ולא מעוניין ש”יטחנו אותו” עם הבטחות לדיל מדהים, בעסקת חבילה עם שירות מחורבן שיגרום לי לעזוב בסופו של דבר חזרה למחוזות המוכרים. בכל אופן אתם מוזמנים לצפות ולשפוט בעצמכם. פרסומת של ראובני פרידן.


 

 

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק