הכבאי שמשגע את הגולשות

כבאי מסוקס פורץ לפריים מתוך הלהבות, מתחת למעיל הכבאים שלו הוא אוחז בגור חתלתולים מתוק להפליא, שזה הרגע הציל מתוך התופת. הוא פונה אל המצלמה ופותח במונולוג מרגש: “להיות כבאי זה לא רק להילחם בלהבות ולבצע החייאה לילדים קטנים, לפעמים צריך גם לנשוף מול הלהבות, כמו למשל כמגיעה שיחה מבחורה הזקוקה לעזרה. אולי זה משהו עם המחשב, אולי היא רוצה ללכת לראות עתיקות, ואולי, זה ערב בנות והיא רוצה מתכון לטאקילה”.

הפרסומת הגאונית הבאה היא פרסומת לטאקילה המפורסמת Sauza’s Blue Aguave Tequila. הכבאי האמיץ שבסה”כ כאן כדי לעזור, מלמד אותנו, תוך שהוא משתעשע גם גור החתולים ומנפנף בקוביות הבטן שלו, כיצד להכין מרגריטה טובה. הגולשות ודאי יהנו מהפרסומת, אך מה שמטריד אותי יותר, הוא שאני הייתי מהופנט באותה המידה. יכולת הפלירטוט של הכבאי דובר הצרפתית חוצה מינים, ותגרום גם לכם לצחוק בקול, ולהיות מרותקים למסך למשך שתי דקות.

הפרסומת העונה לשם “עשה זאת עם הכבאי”, נוצרה על ידי  משרד הפרסום Euro RSCG, הפכה בצפוי לחביבה ביותר על ידי הגולשות ברשת, ושותפה אלפי פעמים. אמנם הסגנון מוכר, וכבר ראינו פרסומות מהזא’נר הזה, ז’אנר המונולוג המבריק מטופש, אך הפרסומת הזאת עשויה כל כך טוב, שהיא מרגישה מקורית ומרעננת. לסיכום, תמיד קחו אתכם גור חתולים. אף פעם לא תוכלו לדעת מתי תיתקלו בליידי הזקוקה לעזרה.


לייק לפטריה בפייסבוק