מרגש: ילד הודי איתר את משפחתו אחרי 25 שנים באמצעות המפות של גוגל

בגיל ארבע  עלו סארו מונשי ואחיו על רכבת בהודו. במהלך הנסיעה נרדם סארו וכשהתעורר גילה שאין אף אחד בקרון הרכבת. הוא הלך לאיבוד במדינת עולם שלישי שיש בה מעל מיליארד אנשים. למזלו, הוא אומץ על ידי משפחה אוסטרלית אוהבת ותומכת שעודדה אותו לזכור את השורשים שלו ואפילו תלתה על הקיר את מפת הודו.

סארו מספר כי אף פעם לא איבד תקווה למצוא את משפחתו הביולוגית אך היו לו רסיסי זיכרונות בלבד ממקום מגוריו והאזור בו גדל. הוא מספר כי הנסיון לאתר את משפחתו היה כמו למצוא מחט בערימת שחת, לפחות עד ש Google Maps ו – Google Earth אפשרו לו לטייל ברחבי המדינה שלו היישר מהמחשב בביתו באוסטרליה.

סארי ממשיך ומתאר את שארע ומספר כי היה יושב עם צילומי הלווין של Google Earth ועקב לאורך מסילות הרכבת אחר קצוות חוט ושברי זיכרון. לאחר חקירה ממושכת הוא הגיע לרמת וודאות גבוהה על האזור בו גדל ויצא למסע מרגש שבסופו מצא את משפחתו.


על אף העובדה כי מדובר בפרסומת לגוגל, זהו בסיפור אמיתי, לא כל כך חדש, הוא קיבל סיקור רציני לפני כשנה, בעיקר בכלי התקשורת של הודו ואוסטרליה וכעת גוגל ‘התלבשו עליו’ על מנת לטפוח לעצמם על השכם. בתכל’ס, מגיע להם. בהחלט סיפור מרגש.
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק