פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה של ההומלס הזה לאחר שהתבשר כי זכה באלף דולר בלוטו תשאיר אתכם בדמעות

כוכב היוטיוב Rahat מוכר לרוב בזכות סרטוני המתיחות והקסמים הפופולאריים שלו בהם הוא מותח ומשתעשע עם עוברי אורח תמימים. הפעם, הוא בחר לבצע מתיחה שונה מהרגיל, כזאת שגרמה לאחד ההומלסים בשכונה שלו להיות מאושר לפחות לכמה רגעים ולהתרגש כפי שלא התרגש מזה שנים.

ראהט מספר כי בשבועיים האחרונים הוא נתקל כמה פעמים בהומלס שממוקם ליד מרכז הקניות בסמוך לביתו, וכי שמע מאנשים שמדובר באדם חביב וטוב. בסרטון המרגש הזה, ניגש ראהט להומלס ומסביר לו שאמנם אין לו כסף מזומן כרגע, אך כן יש בידיו טופס לוטו זוכה והוא אינו יודע מה גובה הפרס. ראהט העניק לו את הטופס והתלווה אליו לעמדת הלוטו בתחנת הדלק הקרובה כדי לפדות אותו.

כמובן, כרטיס הלוטו שהעניק ראהט להומלס היה מזוייף ולא באמת זכה בפרס כלשהו, אלא שרהאט תיאם את העניין מראש עם המוכר הנחמד בעמדת הלוטו, והפקיד בידיו מבעוד מועד 1000 דולרים אותם יעניק להומלס בתמורה לכרטיס "הזוכה".


התגובה על פניו של ההומלס לאחר שגילה כי זכה ב-1000 דולרים הייתה פשוט מצמררת. תחילה, הוא היה שרוי בשוק מוחלט. בהמשך התעקש לחלוק את הפרס עם ראהט עצמו, ואז כשיצא מההלם הראשוני, השתחרר לחלוטין והחל לפרוץ בבכי קורע לב תוך שהוא מחבק את ראהט. בהמשך הוסיף ההומלס: "אני כבר עושה את זה זמן ארוך מאוד, ומעולם לא היה לי חבר שעשה עבורי מה שאתה עשית כרגע".

הסרטון המתעד את ה"מתיחה" זכה למעל מליון צפיות בתוך יממה, ובדיוק כפי שקרה להומלס וגם לראהט עצמו, גם אתם עלולים למצוא את עצמכם עם דמעות בסיום הצפייה בו. פשוט מרגש.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...