פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמיתי? סרטון מדהים מציג את ההאבר-בורד (סקייטבורד מרחף) הראשון בעולם

סרטון מטורף שעלה לאוויר הרשת אתמול מציג פיתוח חדשני שהאנושות מפנטזת עליה מאז שנת 1985, השנה בה יצא סרט הקאלט "בחזרה לעתיד II". אם אתם לא יודעים על מה אני מדבר, הכוונה ל'האבר בורד', אותו סקייטבורד מרחף שמרטי מקפליי (מייקל ג'יי פוקס) רכב עליו בכמה מהסצינות הלתי נשכחות בסרט.

בסרטון משתתפים מספר סלבריטאים מוכרים כמו הזמר מובי, אמן הסקייטבורד והאקסטרים טוני הוק וכמובן, דוקטור אמט בראון (כריסטופר לויד) בכבודו ובעצמו שמגיע לסט הצילומים בתחילת הסרטון כשהוא נוהג על מכונית ה'דלוריאן' המיתולוגית כשבאמתחתו מעין מזוודה המכילה בתוכה את המוצר המהפכני.

הכוכבים שהגיעו לקחת חלק בסרטון מתנסים לראשונה ברכיבה על ההאבר בורד ומרחפים להנאתם בקלילות מדהימה על גבי הסקייטבורד המעופף הזה ואחר כך מספרים על חוויית הרכיבה שלהם, ועל העובדה כי לא האמינו שדבר כזה יכול להיות אמיתי, והנה, הרחפת הזאת מונחת אצלם ביד, והם פשוט מתים לקחת אותה הביתה.

 

לפני שאתם עפים באויר, תרתי משמע, זה בדיוק הזמן לצנן את ההתלהבות. מדובר כמובן בסרטון מפוברק עשוי הייטב ומבויים בצורה מופלאה.  על אף שקל מאוד לטעות ולהאמין כי אותם כוכבים באמת מצולמים כשהם מרחפים באויר באמצעות ההאבר בורד,  ברור למדי שהמוצר הזה מפוברק וכי למרות הדיבורים על טכנולוגיית העתיד יקח עוד זמן עד שתוכלו לגלוש על מוצר כזה.

אז מה בעצם מנסה לקדם הסרטון הזה? באתר הרשמי של huvrtech מפרסמים כי תאריך היעד של השקת המוצר הוא בדצמבר 2014 ומציגים אותו באמצעות שעון דומה לזה שהיה במכונית הדלוריאן. ברחבי הרשת העלו הגולשים כבר מספר ספקולציות לגבי הסרטון, אכשהבולטת בהן היא כי מדובר בטיזר לקראת הודעה על יציאת סרט רביעי של 'בחזרה לעתיד'. אנחנו רק יכולים לקוות שזאת התשובה ולהמתין בסבלנות עד שהתעלומה תתגלה.  בינתיים אתם מוזמנים ליהנות מהסרטון המגה מגניב הזה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...