פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: רופא מוצא אביזרים משונים בבטנם של חולים במתיחה מצחיקה ומקסימה

הקומיקאי ג'ק וייל, שידוע בעיקר בזכות הסרטונים הויראלים שלו ביוטיוב, משתף פעולה עם עמותת Colon Cancer Alliance, עמותה הפועלת למען העלאת המודעות לסרטן המעיים, בסרטון מתיחה מצחיק ומקסים שהעניק למספר חולים כמה רגעים משעשעים במיוחד רגעים ספורים אחרי שעברו בדיקה פולשנית ומאוד לא נעימה.

לפני שנכנסו לבדיקת קולונוסקופיה, בדיקה פולשנית במסגרתה מוחדרת צינורית עם מצלמה דרך פי הטבעת כדי לבדוק את המעי הגס והתוספתן, התבקשו החולים לאשר את השתתפותם בראיון קצר לאחר הבדיקה. כמה רגעים לאחר הבדיקה, כשהם עדין מטושטשים ועצבניים משהו, הגיע ג'ק וייל, כשהוא מעמיד פני דוקטור, ובישר לחולים על הממצאים המוזרים שנמצאו במעי שלהם, כשהוא מצוייד בצילומי רנטגן מפוברקים ומצחיקים להמחשה.

כך התבשרו החולים בזה אחר זה כי בבטנם נמצאו הפריטים הבאים: אייפון 4, חפיסת קלפים של אספנים, צרור מפתחות רכב, מכונית צעצוע, בובת פרווה ענקית, קלטת וידאו ישנה ועוד. כצפוי, למרות אי הנוחות של החולים לאחר הבדיקה הלא נעימה, רבים מהם הגיבו בפרץ צחוק שובה לב כשהם נראים מופתעים וחסרי אונים אל מול הממצאים הלא הגיוניים.


ז'אנר פרסומות-המתיחות (prankvertising) הולך ותופס תאוצה בשנה האחרונה עם המון סרטוני מתיחות ויראלים שונים ומשונים לקידום סרטים, סדרות ועוד, אך אין ספק שהפעם, הסיטואציה היא ממש שונה מהמקובל, כשהמתיחה מתבצעת בזירה לא טריויאלית בכלל, מרכז הניתוחים בבית החולים בבברלי הילס ומעבירה מסר פרסומי שונה מהמקובל: סרטן המעי הגס הוא אחד מסוגי הסרטן בהם הכי קל לטפל במצב של גילוי מוקדם, לכן כדאי מאוד שתתייעצו עם הרופא שלכם ותלכו להיבדק במידת הצורך. לכו תדעו מה עשויים למצוא במעיים שלכם.

הסרטון בהחלט משעשע ומקסים, ונראה שהחולים זכו ליופי של חווייה מתקנת לאחר הבדיקה שעברו. כשהסחרחורת, הטשטוש והכאבים נעלמו, הם נשארו עם יופי של סיפור, וזיכרון קצת יותר מתוק ממה שתכננו לפני שנכנסו לבדיקה.

 מתיחה מעיים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...