לראשונה: פרסומת טלויזיה חדשה מציעה לעזור לאזרחים להשיג מריחואנה רפואית

ניצני הגישה הליברלית לסמים קלים הצמיחו עוד כמה עלים ירוקים רעננים בצורת טוויסט חדש ומעודד: פרסומת לטלויזה! מה הפרסומת מפרסמת, אתם ודאי שואלים. ובכן, אתר חדש בשם MD (חיחי) – marijuana doctors.com – מקשר בין חולים לבין רופאים שדוגלים בגישת ה”לעזאל עם קשקושי הביצים, בואו ניתן לאנשים את מה שהם צריכים”. וזה אפילו חרוז. הפרסומת, המעט מוזרה אני חייבת לומר, מציגה שירות חדש שמאפשר לאנשים לאתר את הרופאים הנהדרים הללו, ב-22 מדינות בארה”ב.

בפרסומת, מופיע אדם שמנסה למכור “לנו” הצופים, סושי. כן כן, לא ברור לי איך הם הגיעו דווקא לסושי אבל כנראה שזה עד כדי כך לא משנה מה המוצר. המוכר בפרסומת מתנהג כסוחר סמים לכל דבר, כאשר הסושי מוחבא במעיל והעברת הסושי תמורת הכסף  מתבצעת בשילוב לחיצת היד המסווה את הפעולה ועם מתק השפתיים בו הוא מנסה לשדל אותנו לקנות את הסושי שהוא מחזיק, שלטעמו הוא ללא ספק הכי טוב שיש.


השורה התחתונה של ההקבלה המוזרה הזאת, היא: “לא הייתם קונים סושי מהאיש הזה, אז למה שתקנו ממנו את המריחואנה שלכם?” ומשם, הפניה לאתר שבו ניתן לקבוע תור למרפאה שעשויה לספק לכם מה שאתם צריכים, מרשם למריחואנה רפואית, במידה ואתם עומדים בתקנות כמובן, אני מניחה. לב שבור, למשל, לא בטוח נכנס לקטגוריה הזאת.

הפרסומת מתעתדת להיות משודרת בתריסר ערוצים בכבלים בארצות הברית, אך ורק בשעות שבין עשר בלילה לחמש בבוקר, ולא בערוצים משפחתיים וערוצי ילדים.

למרות שבכניסה לאתר מערכת קביעת המיקום שלו מאתרת את העובדה שאתם מישראל ומציעה לכם להשתמש בשירותי האתר, אל תמהרו להתלהב. היות והשירות הזה לא באמת ניתן בארץ.

בקיצור, שיעלו ויצליחו ובקרוב אצלנו.

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק