מצחיק: אזרח מצרי מתעצבן על תקופת החגים בסרטון פרסומת

זוכרים את האזרח המצרי שמתעצבן על חתונות? הסרטון הויראלי שפורסם לראשונה אצלנו בפטריה, שרף את הרשת לפני כחודש, זכה למאות אלפי צפיות ועשרות רבות של גרסאות שונות ומשונות בהן הוא מתעצבן על מגוון תופעות משעשעות.

כעת, רגע לפני תקופת החגים הממשמשת ובאה, זה היה רק עניין של זמן לפני שאותו אזרח מצרי כועס וממורמר יביע את זעמו הרב על חגי תשרי, החגים המאלצים אותנו לשבת בשולחנות עמוסים באוכל לא מספיק מתובל ביחד עם קרובי משפחה אותם אנחנו לא תמיד מסמפטים, על כסאות שלא תמיד נוחים לנו כי לא תמיד נשאר מקום.


גם אם נמאס לכם כבר מסרטוני המצרי המשוגע, הסרטון הבא ישעשע אתכם לפרקים, כי אי אפשר שלא להזדהות עם הבעיות הקיומיות הנוגעות לתקופת החגים אותן הוא מציף. ההפתעה המעניינת בכל הסיפור הזה, היא שבסוף הסרטון מתברר כי מדובר בפרסומת ויראלית לרשת המזון מגה בול, הקוראת לכם להישאר רגועים היות ומציעה לכם מגוון מוצרי חג במחירים זולים.

הסרטון עלה בערוץ יוטיוב בשם “חג שמח” המכיל רק את הסרטון הזה, כך שאי אפשר לומר בוודאות שמגה בול הם אלה שאחראים עליו, אך במידה וזהו המצב, מדובר ברעיון לא רע בכלל, בהתחשב בעובדה שהסרטון שפורסם לפני כשבוע זכה כבר לקרוב למאה אלף צפיות. תבלו, וקחו הכל באיזי. כמה נשיקות מהדודה, כמה ביסים מהגפילטע ובסוף הכל נגמר.

לייק לפטריה בפייסבוק