10 ערוצי היוטיוב שהכניסו הכי הרבה כסף בשנת 2016

מגזין פורבס פרסם לאחרונה את רשימת ערוצי היוטיוב שהכניסו בשנת 2016 הכי הרבה כסף וסביר להניח שאתם תופתעו לגלות כמה בוכטות החבר'ה הצעירים האלה מכניסים רק מלצלם את עצמם מדברים על סרטונים אחרים או כשהם מריצים צחוקים בזמן שהם משחקים במשחקי וידאו. מוזמנים לעבור על הרשימה וכמו כן לבדוק את הערוצים שלהם במידה ואתם לא מכירים.

פליקס שיילברג – פיודיפאי (PewDiePie)

היוטיובר השוודי בן ה-26 שעומד מאחורי ערוץ היוטיוב הכי פופולרי ביוטיוב (PewDiePie) חגג בימים האחרונים 50 מיליון עוקבים בערוץ ומדורג על פי פורבס במקום הראשון בהכנסות שלו השנה, בפעם השנייה ברציפות. הוא גרף השנה 15 מיליון דולרקליק לביקור בערוץ של פיודיפאי.

 

רומן אטווד

קומיקאי אמריקאי, ולוגר, אמן מתיחות ויוצר סרטונים. הוא מוכר בעיקר מהמתיחות במצלמות נסתרות שלו, שהוא מעלה לערוץ היוטיוב שלו RomanAtwood. נכון ל-19 בנובמבר 2016, יש בערוץ המתיחות שלו כ-1.3 מיליארד צפיות ויותר מ-10 מליון מנויים. הבחור בן ה-33 הכניס השנה קצת מעל 8 מיליון דולר על סרטוני המתיחות המפורסמים שלו.

 

לילי סינג

יוטיוביסטית קנדית, וולוגרית, בדרנית, שחקנית וראפרית. היא מוכרת כ- IISuperwomanII, שם המשתמש שלה ב- YouTube. מאז שפתחה את הערוץ שלה באוקטובר 2010, הסרטונים שלה קיבלו מעל 1.5 מיליארד צפיות והערוץ שלה צבר מעל 10 מיליון מנויים. הבחורה הזאת עשתה השנה ביוטיוב הכנסות של 7.5 מיליון דולר.

 

סמוש

סמוש (Smosh) הוא צמד קומיקאים שמעלה סרטונים באופן קבוע ליוטיוב. הצמד מורכב מאיאן היקוקס ואנת'וני פדילה, שני חברים בני 29.  הם החלו להעלות סרטונים ליוטיוב, בשנת 2005 ובתוך זמן קצר הערוץ שלהם הפך לאחד מערוצי היוטיוב המפורסמים ביותר. הצמד הזה הכניס השנה 7 מיליון דולר מיוטיוב.

 

טיילר אוקלי ורוזאנה פנסינו

את המקום החמישי ברשימה תופסים שני יוטיוברים. הראשון הוא טיילר אוקלי אקטיביסט גיי אמריקאי בן 27 שפועל בין היתר למען זכויות הלהט"ב. היוטיוברית השניה – רוזאנה פנסינו היא יוטיוברית שזכתה לפרסום עולמי בזכות סרטוני האוכל הפופולריים שלה. שניהם הכניסו ב-2016 כ- 6 מיליון דולר.

 

מארק פישבאק 

ידוע כ-"מארקיפלייר", הוא יוטיובר ,פרשן וגיימר אמריקאי. מארק התחיל את קריירת היוטיוב שלו בסינסינטי, אוהיו. נכון ל-8 בנובמבר 2016, בערוץ היוטיוב שלו יש כ-15.2 מליון מנויים ויותר מ-5.9 מיליארד צפיות, בנוסף, הוא ממוקם במקום ה-23 ברשימת הערוצים עם הכי הרבה מנויים ב-YouTube. בשנת 2016 הוא הכניס מיוטיוב – 5.5 מיליון דולר.

 

רט & לינק + קולין באלינר

צמד יוצרי סרטונים שמוכרים בכינוי Rhett and Link מתחזקים ערוץ יוטיוב פופולרי שמונה מעל 11 מיליון רשומים. הכניסו השנה מיוטיוב קצת מעל 5 מיליון דולר. 

 

קולין באלינגר (Colleen Ballinger) בת 30, היא שחקנית אמריקאית, קומיקאית, זמרת ויוטיוברית. ידועה בעיקר בתור הדמות האינטרנטית שלה מירנדה סינגס אשר מפרסמת סרטונים ב-YouTube, ומופעי הקומדיה בהם משולבות הדמות ובאלינגר עצמה. היא יצרה את הדמות כסאטירה על סרטוני יוטיוב רבים הכוללים אנשים שרים באופן גרוע ונראה שהם לא מודעים לחוסר כשרונם. גם קולין גרפה השנה הכנסות של 5 מיליון דולר ביוטיוב. 

 

לייק לפטריה בפייסבוק