מעולה: האם תצליחו לשכנע את בת הזוג לקנות מושבי כדורגל לבית?

אם יצא לכם פעם להסתובב עם בת הזוג שלכם באיקאה או בחנויות דומות אחרות במטרה לרכוש פריטי ריהוט ועיצוב לבית, סביר להניח שגם במקרה שלכם, בת הזוג היא בעלת המילה האחרונה והיא זו שתכריע בבחירת הפריטים הרצויים. ככה זה, אנחנו הגברים שומרים את הקלפים שלנו למלחמות האמיתיות והחשובות יותר.

יצרנית הבירה הייניקן, שהיא גם אחת מהספונסריות הראשיות של ליגת האלופות בכדורגל, פרסמה לפני מספר ימים סרטון מצלמה נסתרת משעשע במיוחד, כחלק מקמפיין ליגת האלופות שלה, במסגרתו התבקשו גברים לעמוד באתגר קשה במיוחד.במהלך ביקור במרכז ריהוט פנו נציגי החברה לגברים שהסתובבו בלוויית בת זוגם, והציעו להם דיל אטרקטיבי במיוחד: שכנעו את בת הזוג שלכם לרכוש במחיר מופקע צמד כסאות אצטדיון כדורגל מפלסטיק, ותזכו בזוג כרטיסים לגמר ליגת האלופות שייערך ביום שבת בלונדון.

כסאות כדורגל 2

כמובן, הפרס השווה הצליח לפתות את הגברים לנסות ולעמוד באתגר ולשכנע את בת זוגם לרכוש את פריט הריהוט המכוער הזה. הכלל היחיד במשחק קבע כי אסור להם לספר לבנות הזוג על עניין הכרטיסים. הגברים עשו כל שביכולתם והשתמשו בשלל תירוצים מטופשים, למורת רוחם של הנשים שכמובן הגיבו בשלילה מוחלטת כשרובן סירבו בתוקף ולא היו מוכנות אפילו לשקול את העניין.

בסופו של יום, הצליח גבר אחד בר מזל במיוחד, לשכנע את חברתו המקסימה להסכים לרכוש את כיסאות הפלסטיק המכוערים באמצעות צמד המילים הקסומות “תסמכי עלי” הכולל גם מבט ישיר אל תוך העיניים ופאפי פייס. ברגע שהבחורה אמרה “כן” הופיעו על מסך הטלויזיה צמד קריינים שבישרו לשניים על הזכייה. צפו בקמפיין הנהדר.


הייניקן

לייק לפטריה בפייסבוק