פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: אתר חדש מתאים לכם פסקול של אריק איינשטיין על פי המצב רוח שלכם

בסה"כ ארבעה ימים חלפו מאז התקבלה הידיעה המפתיעה על מותו של אריק איינשטיין, ועושה רושם כי אט אט העניינים מתחילים לחזור לשגרה, ואנחנו מבינים שכל מה שנותר לנו לעשות הוא להמשיך ולהתענג על הפסקול הנהדר והאינסופי המלווה את חיינו שהותיר אחריו איינשטיין.

אחד מסודות הקסם הגדול של איינשטיין הוא העובדה ששיריו כה מגוונים כך שניתן למצוא ברפרטואר שלו שירים המתאימים לכל סוג מצב רוח אפשרי. מיניסייט חדש בשם "עכשיו התור לאהבה" שעלה היום לרשת, מסכם בדרך יצירתית ומקסימה את פועלו של הזמר והיוצר הדגול, ומאפשרת לכם הגולשים להתאים לעצמכם פסקול איינשטיין בהתאם למצב הרוח בו אתם נמצאים.

עכשיו התור לאהבה

על הקריאייטיב וההפקה של המיניסייט הזה אחראי איש הקריאייטיב אייל גיא, בשיתוף עם טל דינוביץ' ואלעד יאנה. לאחר שתיכנסו למיניסייט תוכלו להקשיב לראיון מעניין עם איינשטיין, או לבחור באחד ממצבי הרוח האפשריים: ביתי, אופטימי באקסטרים, בינלאומי, געגוע, חולמנות, חיי בסרט, מאוהב, מבולבל, מיואש, פולני ועוד מצבי רוח רבים אחרים. בהתאם לבחירה שלכם יותאם עבורכם פלייליסט אריק אינשטייני תואם, להנאתכם.

אייל גיא מספר לאתר הפטריה כי תהליך העבודה על האתר היה ארוך ואינפורמטיבי וכלל צלילה לאינסוף טקסטים ושירים של איינשטיין.

גם אם אתם מרגישים מעט שבעים משיריו של איינשטיין לאחר שבוע האבל הזה, כדאי לכם לשמור את הלינק הזה בצד לזמנים קשים. הרי אף פעם אי אפשר לדעת מתי יתקוף אתכם רעב חדש לשמוע עוד שיר נוסטלגי ומרגש של גדול הזמרים.

קליק לביקור במיניסייט.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...