אל תיגע בארנב שלי מאדר פאקר!

כל בן אנוש שעזב את בית הוריו בגיל עשרים ומשהו, ועבר לדירה משלו, צפוי להתמודד ביום מן הימים עם שיחת טלפון מאמא שלו בו היא מבשרת לו כי היא עומדת לזרוק חצי מהדברים שלו לפח כי היא צריכה מקום בארון. אתם תמיד יכולים להתווכח ולשנות את רוע הגזרה. אבל מה אם הייתם כלב, ולא הייתה לכם שליטה על מה שהבעלים שלכם עושה, ומה הוא מחליט לזרוק לפח? לכלב החביב הארווי יש פיתרון יצירתי כדי להימנע מהסיטואציה הזאת.

סרטון הפרסומת הנהדר הזה, עבור חברת Thinkbox, העוסקת במדיה פרסומית בטלויזיה, מציג את הארווי, כלב חמוד וחכם, אותו כבר הכרנו לפני כמעט שנתיים, בסרטון הפרסומת המבריק הראשון של Thinkbox. בסרטון ההוא, הארווי היה עוד אחד מהכלבים בבית אימוץ כלבים המנסה לשנכע את העוברים והשבים לאמץ באותו באמצעות סרטון וידאו המציג את היכולות המופלאות שלו. הפעם, הבעלים של הארווי, שאימץ אותו בסרטון הראשון, מחליט להיפטר מהצעצוע האהוב על הארווי, בובת ארנב מרופטת שנראה שזמנה עבר.

הבעלים המפוחד משהו, מודא שכלבו אינו בסביבה, מלקט את הבובה מהמיטה של הארווי, ורגע לפני שמשליך אותה לפח מגלה את הכלב החמוד עומד מולו ומסתכל אליו במבט מאשים שכאילו צועק “אל תעשה את זה”. בדיוק כמו בפרסומת הראשונה, הכלב הארווי מציג בפני בעליו סרטון וידאו הגולל את כל מערכת היחסים המופלאה בין הארווי לארנב. האם המניפולציה עבדה? איך הגיב הבעלים? האם לארנב שלום? כל התשובות בסרטון הפרסומת הכל כך חביב הזה.לייק לפטריה בפייסבוק