מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השאלון המפגר לצייצן עם [email protected] – עורב בתעופה נמוכה

אם עדין לא עשיתם לעצמכם טובה, הוצאתם לרגע את הראש מתוך ביצת הפייסבוק ופזלתם לעולם הטוויטר, זה בדיוק הזמן לעשות זאת.

רבים מאיתנו משוכנעים כי העולם מתנהל בפייסבוק. אולם, למרות הסברה הרווחת, מדובר בטעות נפוצה, כי בעצם, העולם בכלל מתנהל בטוויטר. רשת הציוצים החברתית כבר מזמן משאירה אבק לפייסבוק ברחבי העולם, והולכת ותופסת תאוצה גם בישראל עם מאות אלפי צייצנים ישראלים, וגם מיטב סלבריטאי וכדורגלני ארצנו שזיהו גם הם את הפוטנציאל העצום של טוויטר.

בואו לעקוב אחרינו גם בטוויטר >>

בכדי לקרב אתכם מעט לעולם התוכן של הצייצנים, אנו שמחים להציג פינה חדשה במסגרתה אלינוריגבי תבחר בכל שבוע צייצן לוהט, ותעניק לו את הזכות האדירה לענות על "השאלון המפגר לצייצן".

[email protected] – עורב בתעופה נמוכה

צייצנית מסתורית שהעלתה הרבה תהיות והרימה הרבה גבות בטוויטר. האם היא סחית? פקאצה? למה ריבוי האותיות? למה כל כך הרבה סימני קריאה ושאלה? אבל תוך זמן קצר התברר שהיא פשוט גאונה.בחרנו אותה לצייצנית השבוע וביקשנו ממנה לאכול לנו את הראש ולענות על השאלון המפגר לצייצן.

היי אני ביצ'רית, בת 35, חיה בתל אביב ואוהבת: 1. להיות רפובליקנית 2. להיות עורב 3. לשתות ולבלות מלא 4. לאחרונה אני חזק בקטע של תרד! שונאת: צדקנים, צודקים וטיפוסים שלא זורמים ! :)

כמה אנשים את צריכה שיעזרו לך להחליף נורה? השנה היא 2014 – כשנורה נשרפת אמורים פשוט לעבור דירה! כאילו דא!

מהו מם הטוויטר החביב עליך? ממים זה לטיפוסים אקסטרה קריפים פחות מדבר אלי.

איזו חיה היית לוקחת למסע על גבי רומבה?  אם "מסע על גבי רומבה"  זאת הגרסה הגיקית לאי בודד אז אני דפנטלי לוקחת איתי עורב!

מה הייתה הטעות הכי גדולה שעשית בטוויטר מלבד לפתוח חשבון? זאת הדרך הפולנית שלכם לברר אם שכבתי עם שפירו? שיים און יו!!!! :))))))))

מה פשר הניק שלך? ביצ'רית זה מין שילוב של "כלבה ומקטרת

יש לך נושא עיקרי לציוץ? מצייצת בזרם התודעה, כותבת כל מה שעולה לי לראש כמעט בלי פילטרים.

איזה BOT  היית ממציא/ה? יש לי בוט ידני בשם רובוטריק ביצ'רית!!!

מ-1 עד לבדוק את הדיסקאבר, אקטיבי ופופיולר אקאונטס, כמה את מכורה לטוויטר? פעם הרבה יותר היום קצת פחות אבל עדיין מבחינתי לבוא לטוויטר זה כמו לבוא לסלון ולמצוא שם את החב'רה על הספה, להתחיל לאכול ת'ראש ולשמוע מה אחרים מספרים.

תני סיבה אחת לשנוא את טוויטר וסיבה אחת לאהוב: מה שאני שונאת בטוויטר וזה גם מה שאני אוהבת בו זה היכולת שלך לברוא עולם של דמויות שהם ה"חברים" שלך שאתה "אוהב" (החלק הטוב) ולגלות לרוב במציאות (החלק המבאס) שהקשר בין האדם שבראת לאדם שעומד מולך שואף לאפס. הזיה! :)

איזה "כפתור"/פיצ'ר היית מוסיפה? חלאס עם שינויים בטוויטר! די לשנות אותו כבר! אדוני להתרחק או שאני יורה!!!

ציוץ אחד שלך שהכי אהבת: "צייצן אם הוא לא חולה הוא עם מיגרנה ואם לא עם מגרנה הוא מובטל אם הוא לא מובטל אז הוא מדוכא ואם הוא לא מדוכא אז חזקה עליו שמת וחלף מהעולם"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...