השאלון המפגר לצייצן עם HaOshIa@ – גיא לייבה

אם עדין לא עשיתם לעצמכם טובה, הוצאתם לרגע את הראש מתוך ביצת הפייסבוק ופזלתם לעולם הטוויטר, זה בדיוק הזמן לעשות זאת.

רבים מאיתנו משוכנעים כי העולם מתנהל בפייסבוק. אולם, למרות הסברה הרווחת, מדובר בטעות נפוצה, כי בעצם, העולם בכלל מתנהל בטוויטר. רשת הציוצים החברתית כבר מזמן משאירה אבק לפייסבוק ברחבי העולם, והולכת ותופסת תאוצה גם בישראל עם מאות אלפי צייצנים ישראלים, וגם מיטב סלבריטאי וכדורגלני ארצנו שזיהו גם הם את הפוטנציאל העצום של טוויטר.

מוזמנים לעקוב אחרי הפטריה בטוויטר >>

בכדי לקרב אתכם מעט לעולם התוכן של הצייצנים, אנו שמחים להציג פינה חדשה במסגרתה אלינוריגבי תבחר בכל שבוע צייצן לוהט, ותעניק לו את הזכות האדירה לענות על “השאלון המפגר לצייצן“. השבוע הצייצן הנבחר הוא לא אחר מאשר גיא לייבה המוכר בטוויטר בכינויו ‘האושייה’.

כמה אנשים אתה צריך שיעזרו לך להחליף נורה? שלושה, אחד שיחליף, אחד שיכתוב על זה ציוץ מצחיק ואחד שיחפש אם זה היה כבר.

מהו מם הטוויטר החביב עליך? “אל תהיו מרירים על הבוקר, יש אנשים ש ( נשים קוראים להן דרורית\אנשים שחשבו שהמטען בלילה מחוסר וגילו שלא….” מם חדש יחסית, תמיד טוב לדעת שיש אנשים שמצבם גרוע משלי (אלב) . זה לא מם, אבל אני מאוד אוהב כשמאפאפים אותי :)

איזו חיה היית לוקח למסע על גבי רומבה? חתולים. הם יביאו לי הכי הרבה לייקים לאינסטוש, רשת חברתית שעוד לא פרצתי בה.

מה הייתה הטעות הכי גדולה שעשית בטוויטר מלבד לפתוח חשבון? התחלתי לענות לתיכוניסיטיות שנעלבו מאיזה ציוץ שכתבתי על מתמודד באקס פקטור. בהתחלה הן היו שלוש ואח”כ הפכו לחמש, בסוף מצאתי את עצמי מתמנשן למוות במשך 4 שעות, עד שויתרתי. זה עלה לי בעשרה עוקבים

מה פשר הניק שלך? “האושיה”. “אושיה” זה כינוי שהמציאו בטוויטר לצייצנים בעלי אלפי עוקבים והם מוכרים בברנז’ה הטוויטרית. אני החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה וכשהגעתי ל-1500 עוקבים החלטתי לכנות את עצמי כך. החלטתי לא לחכות לאנשים שיכתירו אותי :)

יש לך נושא עיקרי לציוץ? אני מצייץ בעיקר בדיחות אבל בתקופה האחרונה נמאס לי והתחלתי לצייץ גם על החיים האישיים שלי. לפעמים אני מצייץ על פוליטיקה, אבל אז מכורי האקטואליה מגיבים לי וזה הופך לדיון מתיש. אני מעדיף להימנע מכך

איזה BOT  היית ממציא? בוט רחמים לציוצים שהיית בטוח שיהפכו ללהיטים גדולים וקיבלו בקושי 3 פיברוטים, אחד שלך.

מ-1 עד לבדוק את הדיסקאבר, אקטיבי ופופיולר אקאונטס, כמה אתה מכור לטוויטר? אני מחפש את השם שלי פעם ברבע שעה כדי לבדוק אם מישהו צייץ עלי, ולפעמים קשה לי להירדם בלילה אם לא היה לי ציוץ טוב.

תן סיבה אחת לשנוא את טוויטר וסיבה אחת לאהוב: סיבה לאהוב: האנשים. הקהילה בטוויטר מורכבת מאנשים מדהימים, כמה צייצנים הפכו לחבריי הטובים ביותר. התגובות  שקיבלתי לאחר שחשפתי כמה סיפורים אישיים כואבים ריגשה אותי עד דמעות, זה משהו שלא קיים באף רשת חברתית אחרת. הסיבה לשנוא היה שטוויטר מאוד מאוד ממכר, גם אם תכנס ב-3 לפנות בוקר יהיה לך מה לקרוא. נזק לשעות השינה.

איזה “כפתור”/פיצ’ר היית מוסיף? פיצ’ר שמסתיר ממך ציוצים על מין של אנשים אחרים בזמן שאתה אוכל. קצת טאקט אנשים! בשביל זה המציאו את פידלילה

ציוץ אחד שלך שהכי אהבת: מה כבר אפשר לאחל לבנאדם שיש לו הכל? שימות

מוזמנים לעקוב >> קליק לטוויטר | קליק לפייסבוק

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק