פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הובלות דירה – המובילים

ברכות על מעבר הדירה, זה יכול להיות זמן מרגש מאוד, אפשרויות חדשות – דלתות חדשות שנפתחות. זמן מבשר טובות. אם כן, מה מתרחש עם תהליך ההובלה המתוכנן? האם כבר ישנן אפשרויות נכונות ומתאימות באשר להובלת הדירה? מי הם המובילים שנבחרו לטובת התהליך? איזה תהליך התבשלות ובחירה עברנו, כדי לבחור באותם מובילים? זו שאלה מצוינת, ואנחנו חושבים שאולי נוכל לחקור אותה ואף במעט בכתבה זו.

Credit: pexels

בעיקרון, מובילים נהדרים, ונדמה לנו שחברה כמו הובלות מיכאל ובוריס בטח תסכים – אלו הם אנשים שאכפת להם, שהם מעריכים את השירות שהם נותנים, את האנשים שהם עוזרים ומסייעים – והם באמת שואפים להגיע מנקודה א’ לנקודה ב’, באופן הכי אופטימלי, יעיל, ממוקד שאפשר – כאשר, בו בזמן, ישנה אפשרות להביע הערכה, כבוד ושמירה מן הגבוהה ביותר, על הציוד שהם מעבירים, ולוקחים בנתיב המדובר.

הובלה זו לא עבודה קלה. לא רק בגלל המאמץ הפיזי, ושלל הכישורים המתבקשים (שלא נדבר על הנפת מנוף, וכיוצא בזה), אלא כי יש בקשה להיות בקשב. קשב רב ונוכח, לדרך בה הם עושים דברים. לא ניתן לעשות זבנג וגמרנו, לקחת את כל הדברים, להניף מעבר לכתף וזרוק למשאית – ועם זה לנסוע לבית החדש. לא, זה מבקש מעין תשומת לב, שעוזרת לשמור הן על הציוד, והן על המוביל – כך שייסחב כך מה שהוא מרגיש ויכול, כמו גם שיהיה במקום נוח ומודע כדי לדאוג לציוד שהוא מעביר, שיש עם כך עניין.

מובילים עם כנות ויכולת לדעת מה מתאים לנתיב

למעשה, אם מובילים לא יודעים איך לעשות את התפקיד שלהם, לא ברור להם איך הם יכולים לעשות אותו על הצד הטוב ביותר – בין אם הפרויקט גדול עליהם, בין אם אין להם נקודת גישה נוחה למקום, בין אם נראה להם שהנתיב לא כדאי או יעיל עבור יכולת ההובלה שלהם – ייתכן שהדבר הטוב והכנה עבורם זה פשוט לשחרר, ולא לקחת את ההובלה הזאת. ואם הם כן לוקחים, אז אולי בעלות מסוימת, כדי שתצדיק את המאמצים הנוספים שהם מבקשים לעשות, כדי להתאים את עצמם לבקשות הלקוח. על פי כן, חשוב למעשה ליישר ציפיות עם המובילים, טרם באמת מתחילים במשא ומתן – ובקבלת ההצעה, כיוון שאולי יתגלה שהמשימה כלל לא מתאימה ליכולות או לרצון של אותם מובילים, או שלפי מה שהמשימה מצריכה ומבקשת – ייתכן שיש עלויות מסוימות שיכולות לצוף ולהתגלות עוד מהעת הראשונה – כך שנפלא יהיה פשוט לגלות לכל מה בעצם מתבקש, מה נדרש – עוד בתחילה, עוד לפני שמגיע יום המעבר. ייתכן והמובילים יהיו מאוד כנים עם מה שהם יכולים לעשות, מה שהם לא יכולים לעשות, ותוספות התשלום שזה יבקש – ואז נדע שכולנו בצד אחד, כמקשה אחת – עושים מאמץ קבוצתי שלם, בדרך להצלחה מבורכת של יום המעבר הזה. על פי כן, נאחל ברכה והצלחה, ובחירה מודעת ומקודשת של מוביל מתאים. תודה על קריאתך.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...