מתנה לאמא (של בן הזוג) קונים במשביר

עדי אשכנזי קצת נעלמה לאחרונה מהמסך. לאחר שטחנו שידורים חוזרים של “מה זה השטויות האלה?” בכל ערוץ אפשרי, היינו צריכים קצת הפוגה, אך תמיד טוב לראות את עדי אשכנזי על המסך, במינון נכון. אז אשכנזי חוזרת בתור פרזנטורית למשביר לצרכן, ומשעשעת ביותר כשנתקלת בדילמה הכל כך מוכרת, מה קונים לאמא של בן הזוג לכבוד החג.

במפתיע, או לא, לעדי אשכנזי יש קטע מתוך התכנית שלה, בן 6 דקות בו היא מדברת על מתנות לחג הפסח. לקט מתוך המערכון הזה תוכלו לראות בפרסומת למשביר לצרכן. בתכלס, אין שום דבר מיוחד בפרסומת, ואולי דווקא בגלל זה היא מצליחה מאוד לשעשע אותי. כמו במקרה של אסי כהן ובנק אמפריה, לעיתים הבחירה בפרזנטור הנכון עשויה לעשות את כל ההבדל, גם אם מדובר בתסריט סטנדרטי, לא מתוחכם מידי, ולא מקורי מידי.

אז מה קונים לאמא של הבעל/אישה/חבר/חברה לחג הפסח? שאלה מצויינת. לא יודע אם התשובה מחכה לכם במשביר לצרכן. בכל מקרה, כל מתנה שמצאתם ואתם חושבים שהיא מקורית ומעניינת, סביר להניח שתסיים בבוידעם או באיזה ארון נידח. אמהות לרוב, לא צריכות כלום. כל מה שהן היו צריכות הן כבר קנו במהלך השנים, ומה שהיה חסר להן סביר להניח שאחד הקסים /אקסיות כברשל בן הזוג דאג להשלים. כמו שאשכנזי אומרת במערכון המתנות לחגים: “אם יש דבר שהופך לי את החג לממש מושלם, זה כשאני מצליחה להבריז מליל הסדר”. בהצלחה לכולנו.

לייק לפטריה בפייסבוק