פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי שתראו איך מייצרים ממתקי גומי כנראה שלא תרצו לאכול אותם יותר לעולם

למרות הלוק הצבעוני – זרחני והצורות הכיפיות, סוכריות גומי הן לא עסק לילדים בלבד. מדובר בממתק שהוא חביב הקהל גם בקרב אנשים שכבר החליפו מזמן את שיני החלב שלהם (ולא מפחדים שתעוף להם סתימה כשהם לועסים גומי נמתח). אבל יכול מאד להיות שהפופולריות של ממתקי הגומי הממכרים האלה תצנח פלאים אחרי שאנשים יראו איך וממה מכינים את ממתק הג'לטין הזה.

בניגוד למה שהשם עלול לרמוז, דובוני גומי לא עשויים מדובים. גם נחשי גומי לא התחילו את הקריירה שלהם בזחילה על הקרקע ובלהציע תפוח לחווה. אבל זה לא ממש מעודד, בהתחשב בחומרי הגלם שכן יש בהם. הסרטון הקצר אך המזעזע הזה של הבימאית הבלגית אלינה קניפרס מתאר את תהליך הכנת הגומי – אבל ברוורס. מה שנקרא, מהפה שלך – לקו היצור. הסוף, כמו שאתם בוודאי מדמיינים, לא נעים לצפייה ועלול להוריד לכם את החשק לאכול דובוני גומי (ואולי אפילו לאכול בכלל).

אם אתם ממש מעריצים של הממתק הזה, לא יכולים בלעדיו והוא מהווה בקירוב 50% מהתפריט שלכם, אולי כדאי שלא תצפו. כמו כן, אם אתם בדיוק באמצע האוכל – ללחוץ פליי זה רעיון לא כזה רעיון טוב.


למרות כל זה, רוב סוכריות הגומי שנמכרות בארץ כשרות ולכן אין סיכוי למצוא בהן שאריות של חזיר. אבל תחליפים אחרים לחזיר הם לפעמים עור ועצמות בקר או דגים, כך שתחילת התהליך כפי שמופיע בסרטון הוא די דומה, שזה גם לא ממש מעודד. אז מי מרים את הכפפה ומתחיל לארגן סדנאות גמילה מדובוני גומי? תשמרו לנו מקומות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...