פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המרצה הבטיח שייתן לכל הכיתה 100 במבחן אם הסטודנט יקלע זריקה מטורפת לפח וזה מה שקרה

מבחנים ובחנים הם ללא ספק הסיוט הגדול של תלמיד, בבית הספר היסודי, בתיכון או באוניברסיטה. לכן, כפי שכל מי שבילה במסגרת לימודית כלשהי יודע, אין רגע משמח יותר מאותו רגע בו המורה או המרצה מודיע על ביטולו של מבחן. כמובן, הרגע הזה הוא די נדיר ומסתיים לרוב בדחייה ולא בביטול מלא, אבל לפעמים, ממש כמו בסרטון הבא, הגורל מאיר פנים ושולח את הישועה ממקור לא צפוי.

במהלך אחד השיעורים בקורס כימיה אורגנית באוניברסיטת אוהיו, החליט אחד הסטודנטים שישב ביציע של אולם בו התקיים השיעור להשליך כדור נייר לכיוון הפח שממוקם בסמוך למרצה, מרחק של כעשרים מטרים בקו אווירי ממנו. לא ברור מה בדיוק התרחש ברגעים של לפני, אבל לאחר דיון שהתפתח בין הסטודנט למרצה, בישר האחרון למאות הנוכחים באולם כי אם הסטודנט, ויני פורטה שמו, יצליח לקלוע את הזריקה, כל הכיתה תזכה לקבל 100 בבוחן הראשון של השנה.

הנוכחים באולם עצרו את נשימתם, פורטה נעמד על רגליו והתכונן לזריקת חייו, לקח נשימה עמוקה, וזה מה שקרה בשניות שלאחר מכן:

 

כפי שראיתם, פורטה קבר את הזריקה הבלתי אפשרית עמוק בתוך הפח לקול תשואות רמות של הנוכחים באולם שלא ידעו את נפשם מרוב התלהבות. לצערנו, הסרטון לא כולל את התגובה של המרצה לקליעה המטורפת, אבל על פי דיווח של אחד הסטודנטים שישב באולם ושיתף את הגולשים באתר רדיט, האווירה הייתה מחשמלת, והמרצה עמד במילתו ואמנם לא ביטל את הבוחן, אך קבע כי הציון בו לא ייחשב, וייקבע על פי נוכחות בלבד.

רגע לפני ששנת הלימודים האקדמית נפתחת גם בארץ, אתם מוזמנים להתחיל להכין רשימת התערבויות פוטנציאליות עם המרצים שלכם ואולי גם אתם תזכו ל-15 שניות של תהילה בכיתת הלימוד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...