הפרסומת המרגשת של גינס הצליחה להפתיע את הגולשים

יצרנית הבירה האירית הפופולארית Guiness (גינס), שחררה לפני מספר ימים פרסומת חדשה ומרגשת לבירה שלה, פרסומת שהצליחה לרגש מליוני צופים ברשת ולהפוך לאחת הפרסומות המשותפות של השנה עד כה.

הפרסומת מתעדת אוסף של רגעים מתוך משחק כדורסל על כסאות גלגלים של קבוצת חברים: המאבקים הפיזיים, זריקות לסל, מלחמה על המגרש ועוד. ספורט הכדורסל על כסאות גלגלים הוא אמנם לא אחד הענפים הפופולארים בעולם, ממש כמו שאר ענפי הספורט המיועדים לספורטאים המוגבלים, אך מדובר במשחק לא קל בכלל, שדורש הרבה נחישות הקרבה וכוח פיזי מהשחקנים המשחקים אותו.


עד כאן, לא מדובר באירוע יוצא דופן, אלא שבסופה של הפרסומת אנו נחשפים לטוויסט המרגש בעלילה. עם שריקת הסיום של המשחק, קמים כל השחקנים מלבד אחד מכסאות הגלגלים שלהם, כשהצופים מגלים שבעצם, מלבד חבר אחד, כל השאר אינם נכים, ולומדים לשחק את המשחק רק כדי שיוכלו לחוות את המשחק ואת ההנאה מהכדורסל ביחד עם חברם היחיד שבאמת מרותק לכסא גלגלים.

כמובן, אחרי המשחק נפגשים החברים בפאב המקומי שלהם לפייט צונן של גינס, כאשר הקריין מעביר את המסר של הפרסומת: “חברות, הבחירות שאנחנו עושים, חושפים את הטבע האמיתי של האישיות שלנו”. אז נכון, מדובר בשמאלץ במייטבו, אך בדיוק כמו במקרה של פרסומת המסטיקים המרגשת שפרסמנו מוקדם יותר היום, הפרסומת עושה את העבודה ומצליחה לרגש ולהקסים גולשים רבים שמשתפים, ומעבירים הלאה.

לייק לפטריה בפייסבוק