בחירת חליפות חתן – טיפים לחתן

מתחתנים בקרוב? מעמד חתן כלה מול הקהל הרחב שהגיע לכבד אתכם ביום חתונתכם הינו מעמד מרגש ומלחיץ בו זמנית. הנה כמה טיפים לך החתן בתחום ההלבשה שיסיעו לך בהפוגת הלחץ

allplaces

תוודא שהמכנסיים יושבים היטב, לא צמוד מידי ולא ארוך מידי והג’קט מאפשר מרחב תנועה. רצוי מאוד למדוד את החליפה יחד עם הנעליים כדי לוודא שהאורך אכן מתאים על מנת שהחתונה תעבור עליך בנוחות מולשמת. לך כמה צעדים הלוך ושוב, תתישב ותנוע מעט עם החליפה עלייך, תבדוק שאתה לא מרגיש חנוק ויחד עם זאת החליפה לא משוחררת מידי.

allplaces

הזמן שחתן ממוצע משקיע בבחירת חליפת חתן בשבילו  שווה ערך לזמן שלוקח לו לומר לאישתו לעתיד “את תחליטי”. חתנים רבים משאירים את הבחירה לכלה המיועדת וצוות היועצות שמלוות אותה בכול שלב ושלב בחתונה ולפניה. מוקפת אחיות, חברות, אמא ודודות, הכלה יוצאת למבצע חיפוש אינטנסיבי אחר חפצים “חתונתיים”. הכול החל ממציאת סלון כלות או מאפרת ומעצב שיער, קניית שמלה, נעליים ושאר אביזרים ועד לבחירת חליפת החתן. חתונה בטבע היא חתונה שבה כולם מתלכלכים גם אם טעמך האישי לא מפותח מאוד, או לא באמת משנה לך צבע החליפה או הסגנון מומלץ מאוד להשאר מעורב בחיפוש אחר חליפות חתן גם אם היא תתלכלך. אחרי הכול אתה תבלה בתוכה כמה שעות טובות בריקודים וסיבוב שלוחנות בין האורחים שלכם שהגיעו לחתונה בטבע או חתונה בגן אירועים שארגנתם.

allplaces

גם אם החלטת להשאיר את בחירת הסגנון לארוסתך חשוב להיות מודע למספר פרטים  בנושא חליפות חתן. דבר ראשון המידה המתאימה לך, לא כל הגברים ימצאו את המידה המתאימה להם בקלות במיוחד כשמדובר בחליפה. גברים גבוהים במיוחד או נמוכים במיוחד יתקשו לעיתים למצוא חליפות שישבו על הגוף בצורה טובה. יתכן שתאלץ לקנות מכנסיים במידה אחת וג’קט במידה אחרת. שים לב, לא כל מעצב חליפות חתן יסכים למכור או להשכיר חליפה משולבת כזאת. מידות גדולות ניתן למצוא בחנויות יעודיות בקלות.

תוודא שהמכנסיים יושבים היטב, לא צמוד מידי ולא ארוך מידי והג’קט מאפשר מרחב תנועה. רצוי מאוד למדוד את החליפה יחד עם הנעליים כדי לוודא שהאורך אכן מתאים. לך כמה צעדים הלוך ושוב, תתישב ותנוע מעט עם החליפה עלייך, תבדוק שאתה לא מרגיש חנוק ויחד עם זאת החליפה לא משוחררת מידי. חגורה טובה תחזיק את המכנס במקום ולא תלחץ גם בישיבה. אם חליפת החתן לא מגיעה עם מגני זיעה, תבקש להוסיף אותם גם אם אתה לא נוהג להוסיף אותם לחליפות הרגילות שלך.

allplaces

פן נוסף בבחירת חליפות חתן הוא כמובן  אביזרים. נעליים למשל חייבות להתאים לרגל בצורה מושלמת, ולא להעיק בשלב הריקודים. חליפות חתן טובות נמדדות לפי איכות ונוחות, אל תתפשר על אף אחד מהם. חליפת חתן שתגרום לך להרגיש טוב עם עצמך תעזור לך להעביר את הערב בכיף ובשמחה.

בשיתוף: https://www.allplaces.co.il/

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק