גריסלדה: הסדרה החדשה של נטפליקס שאתם חייבים לראות

אם אהבתם את "נרקוס", אתם בהחלט חייבים לצפות ב"גריסלדה", הסדרה החדשה של נטפליקס בכיכובה של סופיה ורגרה.

נטפליקס גורמת לנו להתרגש לקראת השנה החדשה עם שלל סדרות מומלצות שצפויות לעלות לשירות לשירות התוכן שלהן, לפני כמה ימים הכריזו על סדרה חדשה ומרגשת בשם “גריסלדה”, בה מככבת השחקנית המוכשרת סופיה ורגרה בתפקיד ראשי. הסדרה תתעמק בעולמה המסקרן והמורכב של גריסלדה בלנקו, דמות ידועה לשמצה בעולם הסחר בסמים, שזכתה לכינוי ‘סנדקית הקוקאין’, ופיקדה באופן חסר רחמים על קרטל שהבריח כמויות עצומות של סמים מקולומביה.

בלנקו היתה דמות מרכזית בקרטל מדיין ותפסה שם תפקיד משמעותי במלחמת הסמים במיאמי במהלך שנות ה-70 וה-80. הסדרה שואפת לתאר את העומק והמורכבות של חייה של בלנקו, מההתחלה הצנועה שלה באזורי העוני של העיר מדיין בקולומביה ועד הפיכתה לאחת הדמויות המפחידות ביותר בסחר בסמים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

סופיה ורגרה, המוכרת בעיקר בזכות תפקידה הקומי ב”משפחה מודרנית“, תעבור תפנית דרמטית בקריירה שלה עם הסדרה הזו. ורגרה תגלם את בלנקו, ותפקיד זה צפוי להפגין את הרבגוניות והעומק שלה כשחקנית. התפקיד דורש הופעה עוצמתית, שכן הוא כרוך בתיאור עלייתה של בלנקו בעולם פלילי הנשלט על ידי גברים, את גישתה האכזרית לעסקים ואת חייה האישיים הסוערים.

אם אהבתם את “נרקוס”, אתם בהחלט חייבים לצפות ב”גריסלדה”. הסדרה הזו תכניס אותנו עמוק יותר לתוך העולם הסבוך של קרטלי הסמים, הפעם דרך עיניה של גריסלדה בלנקו. בעוד ש”נרקוס” נתן לנו תיאור מרתק של עלייתו ונפילתו של פבלו אסקובר והמורכבות של קרטל קאלי, “גריסלדה” מתמקדת בהיבט אחר של אותו עולם.

הסדרה מציעה נקודת מבט אחרת על השפעת הסחר בסמים, ובמיוחד מדגישה את תפקידה והשפעתה של אישה דומיננטית בתעשייה הנשלטת בעיקר על ידי גברים. התוכנית מבטיחה את אותו שילוב של דרמה אינטנסיבית, דמויות מורכבות וחקירה מפורטת של ההקשר ההיסטורי שהפך את “נרקוס” ללהיט. מוזמנים לצפות כאן בטריילר לגריסלדה.


 

לייק לפטריה בפייסבוק