פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

22 רגעים בהם היוצרים של האנטומיה של גריי גרמו לנו לקלל את הטלוויזיה ולצעוק “דיי הגזמתם!!”

לאורך 13 העונות שלה, עברו המעריצים של הסדרה האנטומיה של גריי מסכת התעללויות לא פשוטה. היוצרת של הסדרה, שונדה ריימס, לא תמיד ניווטה את העלילה ואת הדמויות לכיוונים ולמקומות אליהם קיווינו שהיא, והפער הזה יצר לא פעם תרעומת בקרב בצופים האדוקים של הסדרה.

לעיתים היא הצליחה להפתיע אותנו, לעיתים היא גרמה לנו לרצות לשבור את הטלוויזיה ולקחת יומיים מחלה מהעבודה רק כדי להתגבר על מותה של אחת הדמויות הראשיות ולפעמים פשוט גרמה לנו לתהות האם מדובר בדרמת בית חולים הגיונית או בסדרה עם קו עלילה דמיוני כמו משחקי הכס שאין לה יותר מדי אחיזה במציאות.

לכן, טובה ככל שתהיה, לאורך שנות שידורה של האנטומיה של גריי היו הרבה רגעים בהם ישבנו מול המסך ופשוט הרגשנו צורך עז לקלל את הכותבים שלה. ריכזנו לכם בפוסט 22 רגעים כאלה. מוזמנים לגלול מטה ולהיזכר בכמה מהרגעים הבלתי נשכחים (לטוב ולרע) שהיו בסדרה, ואם יש קטעים מוגזמים נוספים ששכחנו, אתם מוזמנים לספר לנו עליהם בשרשור התגובות. בנוסף – אם מתחשק לכם להתמכר לסדרות חדשות אתם מוזמנים לבדוק את פוסט רשימת סדרות מומלצות שעלה לאחרונה באתר ובטוח תמצאו שם דברים מעניינים.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 1

כשהגיע הרגע של 007 בעונה החמישית :(

אותו רגע בו הפצוע האלמוני, שנדרס על ידי האוטובוס, אחז בידה של מרדית’ ו”כתב” לה בכף היד עם האצבע שלו את הספרות 007, היה אחד הרגעים הכי מצמררים ועצובים של האנטומיה של גריי, זה תפס אותנו בהפתעה מוחלטת ונדרש עבורנו זמן רב כדי להתאושש ממנה.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 3

וכל מה שקשור לפרידה העצובה שלנו מג’ורג’ אומאלי, תנצב”ה.

זה ללא ספק היה אחד הרגעים הכי שוברי לב בסדרה האנטומיה של גריי ויש מעריצים שיעידו שזה היהי הרגע ששבר אותם וגרם להם לא לצפות יותר בסדרה. הכאב היה כל כך גדול, כל כך אהבנו את הדמות של ג’ורג’ ולגמרי הגיע לו סיום יותר טוב.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 4

כשאיזי חתכה לדני דוקט את הכבל

הרגע בו איזי חתכה את הכבל של מכשיר הלב של דני דוקט כדי להחמיר את מצבו בכדי לקדם אותו ברשימה להשתלות לב. מדובר באחד הרגעים הדרמטיים בעונה השנייה ויש שיגידו בכל העונות של האנטומיה של גריי.

כל כך אהבנו את סיפור האהבה הטרגי בין דני לאיזי שהיינו מוכנים לסלוח על קצת חוסר אמינות בכל הנוגע לדברים שאיזי היתה מוכנה לעשות עבור אדם שהיא הכירה רק לפני כמה שבועות.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 5

איזי עושה את זה עם רוח רפאים

הפרידה מדמותו של דני דוקט היתה קשה לכל הדעות וכאב הלב נשאר איתנו הרבה אחרי המוות שלו, אז הכותבים של האנטומיה של גריי החליטו לגמול אותנו ממנו בצורה קצת קריפית,

דוקט חזר לחייה של איזי בתור אשלייה/הזייה שבסופו של דבר התבררה כסימפטום של גידול שהתפתח בראשה. ההתמודדות של איזי עם הסיטואציה הזאת היתה תמוהה ובמקום ללכת לאבחון כמה שיותר מהר, היא פשוט זרמה עם זה, עד כדי סצנה הזויה במיוחד בה היא שכבה עם רוחו של בעלה המת. ללא ספק עצוב אבל קצת יותר מדי בשבילנו.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 6

כשכריסטינה נזרקת רגע לפני החתונה שלה עם ד”ר בורק.

אחד הרגעים הבודדים בו ראינו את אשת הברזל, כריסטינה יאנג, פשוט נשברת. בעונה השלישית של האנטומיה של גריי היא הייתה מאורסת לד”ר פרסטון בורק. הוא נטש אותה כריסטינה ביום חתונתם, בחופה, אחרי שהבין שהוא לא רוצה לעשות ממנה משהו שהיא לא. מניאק.

אחד הרגעים הזכורים מאותה סצנה היה הרגע בו כריסטינה הרגישה חנוקה והייתה צריכה שיגזרו ממנה את השמלה שלה. זה הרגיש כאילו מדובר בניתוח שעושים לה, כשהסירו וקילפו ממנה את השמלה, כאילו הוציאו ממנה משהו שהיא לעולם לא תקבל שוב. אבל זאת רק הפרשנות שלנו.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 7

נופל על כריסטינה נטיף קרח

אולי אחד הרגעים הכי טיפשיים שהיו בסדרה האנטומיה של גריי. כריסטינה מדברת עם מרדית’ מחוץ לבית החולים, היא מאוד נסערת ובדיוק כשהיא מתכוונת לצעוד בחזרה לתוך המבנה היא מחליקה כשבדיוק באותו רגע גם נטיף קרח ענקי שהיה תלוי מעליהן החליט להשתחרר ונפל בדיוק עליה. הטיימינג של כל הסיטואציה הזאת היה אחד האירועים היותר חסרי הגיון שידעה הסדרה כי אין סיכוי בעולם שדבר כזה יקרה במציאות.


כשלקחו לנו את לקסי בתאונת המטוס

בדיוק כשהרגשנו שמערכת היחסים שפיתחנו עם לקסי גריי (לאורך עונות 4-8) תהיה לטווח הרחוק, הגיע פרק סיום העונה השמינית וגזל מאיתנו שתי דמויות מרכזיות, שאחת מהן היתה לקסי גריי, האחות למחצה של מרדית’ שלגמרי הכניסה רוח צעירה לאנטומיה של גריי והצליחה לגרום לנו להתאהב בה. אחרי שלקסי מתה היינו צריכים להוציא כמה ימי מחלה מהעבודה, כי היינו חייבים להתאושש מהמכה הזאת. שונדה ריימס, ארורה תהיי!!

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 8

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 9

ועל הדרך לקחו לנו את מק’סטימי (מארק סלואן)

אחד הדברים היותר מעצבנים בסדרה האנטומיה של גריי זו הדרך בה בחרו להיפרד מדמויות מסוימות וכל כך חשובות לסדרה בעיני המעריצים. ד”ר מארק סלואן (מק’סטימי) היה לגמרי אחת הדמויות הללו. החלק האכזרי והמוגזם באמת היה כשנתנו לנו קצת תקווה לחשוב שמארק ישרוד את תאונת המטוס רק כדי לנפץ לנו את החלומות כמה דקות אחרי. זה ממש לא הגיע לדמות שלו (ושל לקסי) לסיים ככה את הדרך.

האנטומיה של גריי - רגעים מוגזמים 10

מרדית’ כמעט טובעת

בפרק 15 בעונה השלישית של האנטומיה של גריי, צוות הרופאים המתמחים של בית החולים סיאטל גרייס מוצא עצמו בשטח מטפל בפצועים. מרדית’ שניגשה לאחד הפצועים ששכב ממש על קצה הגשר מקבלת ממנו מכה קטנה, מועדת ונופלת למים.

באותה סצנה הם הציגו לנו שהיא כמעט ומתה כתוצאה מטביעה, אבל הקטע הזה היה אחד הדברים היותר מוגזמים ומצוצים מהאצבע שהיו בסדרה. כאילו היינו מאמינים שמרדית’ תמות בטביעה. סתם קטע דרמטי מיותר שגרם לנו לרצות לצעוק לה “מה את עושה פוזות?! את יכולה לחזור לחוף בשחיית כלב מהמקום שאת נמצאת”. מוזמנים לראות את הרגע המוגזם הזה בסרטון המצורף.


כשאיזי טיפלה בצבי

אין ספק שהיו כמה רגעים הזויים בסדרה אבל הרגע הזה היה מתברג בקלות בטופ-5: איזי סטיבנס מצאה את עצמה מבצעת החייאה לצבי בטנדר שהביא אותו.

כשגילינו מי הבחורה החדשה של קאלי

כשקאלי התחילה לצאת עם פני המשעממת שמראש לא היה לה סיכוי אצלנו, אחרי שהיתה קשורה למוות של דרק שפרד.

כשהם הרגו את הנרי (סקוט פולי)

הנרי היה דמות משנית נהדרת שעזר לדמותv של טדי אולמן (אישתו), להיות קצת יותר אהובה ומעניינת בעיני המעריצים. כשיוצרי הסדרה הרגו אותו הרגשנו שוב ממש כמו בעונה השנייה עם דני דוקט ואיזי. טוב האמת שכבר קצת פחות כאב אבל עדיין זה היה פשוט עצוב.

כשג’ורג’ ואיזי התחילו לצאת

אחת ההחלטות המפתיעות והמוזרות שהיו בסדרה, בעיקר בגלל שלא היתה לה באמת שום מטרה ותכלית. מראש הזיווג בין ג’ורג’ ואיזי היה משונה וזה רק הוריד את המניות שלהם בסדרה. זו גם הסיבה בגללה הרומן הזה לא החזיק.

ג’ו היא לא ג’ו באמת

אז לפני שתי עונות גילינו שג’ו זה בכלל לא השם האמיתי שלה אבל איכשהו היא הצליחה לעבוד על כולם, להירשם ללימודי רפואה, להתקבל להתמחות בבית החולים והכל עם זהות בדויה!? בסדר. אמין.

כשגילינו שכל מי שבמשפחה של מרדית’ הוא רופא

כל האחיות של מרדית’ הן רופאות שעובדות באותו בית חולים בו היא עובדת. אמין.

כשאפריל וג’קסון איבדו את הילד הראשון שלהם

הרגע בו הילד הראשון של אפריל וג’קסון נפטר, קצת אחרי שהוא נולד, היה פשוט מוגזם מצד היוצרת של האנטומיה של גריי. גרמתם לאפריל לברוח מהחתונה שלה רק כדי להיות עם ג’קסון, הכנסתם אותה להריון ואז הרסתם לה את החיים. זה היה פשוט מוגזם ואכזרי.

הפרק המוזיקלי

עד היום לא הבנו מה היה פשר הפרק המוזיקלי שעלילתו נעה סביב תאונה דרכים שבה היתה מעורבת קאלי טורס.

שום הריון או לידה באנטומיה של גריי לא עברו בצורה חלקה

– בעלה של ביילי היה מעורב בתאונה והיא לא רוצה ללדת את התינוק עד שהוא יגיע.

– כריסטינה עברה הפלה.

– קלי נקלעת לתאונה והיא והתינוקת שלה נאבקות על חייהן.

– החשמל בבית החולים נפל ומרדית’ כמעט מתה בזמן הלידה.

– התינוק של אפריל וג’קסון מת.

– אפריל נאלצת ללדת בדירה של מרדית’ בזמן שוורן צריך לבצע עליה שם ניתוח קיסרי.

הפרק עם היורה בבית החולים

בסוף העונה השישית של הסדרה, בן זוגה של מנותחת שמתה מוות מוחי וד”ר שפרד הורה לנתק אותה ממכשירי ההנשמה, פתח במסע ירי בבית החולים, פוצע 18 אנשים ורוצח 11 אנשים מצוות בית החולים.

גם דרק נורה וכריסטינה נאלצת לנתחו בזמן שאקדח היורה מוצמד לה לרקה בניסיון לאיים עלייה ברצח אם לא תפסיק לנתח אותו מיד. כל כך הרבה דברים קרו בפרק הזה ואפילו לרגע קטן באמת לא חשבנו שדרק או אחת הדמויות הראשיות הולכות להיפרד מאיתנו.

פשוט כל דבר שקשור לעובדה שדרק מת

נתחיל מזה שדרק מאבחן את עצמו תוך כדי שהוא גוסס ומבין את הטעויות שהרופאים שלו מבצעים, שבסופו של דבר הובילו למותו. הפרק הזה הזכיר לנו כמה אנחנו אוהבים את דרק ושאנחנו ממש לא רוצים שהוא יעזוב. בהחלט אחד הרגעים הכי עצובים שהיו בסדרה.

דה-לוקה חוטף מכות רצח מאלכס קרב ובסוף מחליט לבטל את ההאשמות נגדו

שלא תבינו לא נכון, אנחנו ממש אוהבים את אלכס אבל כל הסיפור הזה במסגרתו הוא עיצב לדה-לוקה את הפרצוף מחדש, עשה לדמות שלו רק רע. דה-לוקה יצא עם חשש לנזק תמידי בארובות העין ובאופן כללי הוא היה נראה כמו האחיין של איש הפיל (ביום טוב), ואחרי כל זה הוא ביטל את ההאשמות נגד קרב!?!?. אתם יכולים לטעון שהוא עשה את זה בשביל ג’ו אבל לדעתנו זה פשוט היה מוזר. אין לו שום דבר אמיתי עם ג’ו ואין לו שום סימפתיה אמיתית לקרב, אז למה?! ככה.


 

התזמון שבחרו להחזיר את אחותו של אואן מהשבי

אחותו של אואן האנט, מייגן, נעלמה לפני שנים כאשר עלתה על מסוק שלא שב. אואן היה בטוח שהיא נהרגה ותמיד האשים את ניית’ן על כך. הסיפור הזה תמיד ריחף באוויר עוד מהעונה החמישית של האנטומיה של גריי כשאואן רק נכנס לחיינו. תמיד שמרו את קו העלילה הזה ליום גשום. אין לנו בעיה עם זה ונראה לנו שהיו צריכים לפתח את זה כבר לפני כמה עונות, אבל זה מצחיק שבדיוק עכשיו, כשחסרים משולשים רומנטיים מעניינים בסדרה, ובמקרה מרדית’ החליטה שהיא מעוניינת בניית’ן ריגס, שהוא במקרה היה בן הזוג של מייגן לפני שהיא נחטפה, הגיע הרגע הנכון להחזיר אותה.


 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...