מעריצי הסדרה האנטומיה של גריי ממש ישמחו לשמוע את החדשות הבאות

אם גם אתם מכורים לסדרה האנטומיה של גריי אתם ממש הולכים לשמוח מהחדשות הבאות בנוגע למספר הפרקים שצפוי לנו העונה.

אמנם סדרת בית החולים האהובה עלינו חזרה רק לאחרונה לעונה ה-14 שלה אבל הזמן טס ויחד איתו הפרקים של העונה, מי היה מאמין שאנחנו כבר בפרק 5, והמחשבה שקפצה לנו לראש היא כמה פרקים בעצם יהיו בעונה הזאת של האנטומיה של גריי?! אז אם גם לכם קפצה המחשבה הזאת לראש ואתם רוצים כמה שיותר האנטומיה של גריי אתם ממש תשמחו לשמוע על החדשות הטובות שיש לנו.

רשת ABC הזמינה עוד פרקים שישודרו במהלך העונה הנוכחית ובעצם העלתה את מספר הפרקים הצפוי לעונה הזאת ל-24. לרוב העונות של האנטומיה של גריי היו בטווח שבין 9 פרקים (עונה ראשונה)  עד 27 פרקים (עונה 2) אך מרבית העונות הגיעו גם הן ל-24, דבר שמביא את העונה הנוכחית לסטנדרטים שהציבו במרבית העונות הקודמות.

נותרו לעונה הנוכית עוד 19 פרקים וסביר להניח שיהיו עוד הרבה דברים מעניינים, במיוחד מפני שהסדרה תקדם בהמשך העונה סדרת ספין-אוף שצפויה לעלות במהלך שנת 2018. להזכירכם בעונה השלישית של האנטומיה של גריי, ארבעת הפרקים האחרונים של העונה היו סביב המעבר של ד”ר אדיסון מונטגומרי ללוס אנג’לס, שזה בעצם היה הבסיס לספין אוף של הסדרה ‘מרפאה פרטית’ וכנראה שאותו דבר גם צפוי העונה. למרות שאנחנו לא יודעים את זה באופן וודאי, סביר להניח שהפרקים החדשים שרשת ABC הזמינה ישמשו לסדרה החדשה שהם יקדמו והידיעות בתעשייה מדברות על כיוון של לוחמי אש.

ולסיום נשמח שתענו לנו על סקר קטן

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק