האנטומיה של גריי מחזירים דמות שהמעריצים לא ראו הרבה זמן

היא אמנם לא היתה דמות מפתח בסדרה האנטומיה של גריי, אבל תכף תבינו למה הקאמבק של הדמות הזאת הולך ממש לסבך את החיים של אלכס קרב וג'ו ווילסון.

לפני שנמשיך חשוב שתדעו שהכתבה כוללת ספויילרים לדברים שצפויים לקרות בהמשך העונה הנוכחית של האנטומיה של גריי, כך שבמידה ואינכם מעוניינים לדעת מה הולך לקרות עדיף שתצאו בצורה מסודרת מהפוסט.

זה לא סוד שבאנטומיה של גריי יש המון דמויות שבאות והולכות בקצב מסחרר. לצערנו במרבית המקרים אנחנו לא זוכים לראות את הדמויות שהולכות אבל מדי פעם שונדה ריימס (יוצרת הסדרה) אוהבת להפתיע אותנו בקאמבק של דמות מסוימת שחוזרת כדי להכניס קצת פלפל לחיים של הדמויות ולהזיז את העלילה קדימה. הפעם מדובר בדמות יחסית ישנה שעזבה את הסדרה בעונה השישית ומגיעה להופעת אורח באחד הפרקים הקרובים של העונה הנוכחית כדי לסבך קצת את החיים של אלכס קרב וג’ו ווילסון, תכף אתם תבינו למה אנחנו מתכוונים.

מדובר בדמות של האחות אוליביה (שרה אוטרבק), לאלה מכם שצריכים לרענן את הזיכרון שלהם מדובר באחות שעבדה בבית החולים וניהלה יחסים עם ג’ורג’, שנדבק ממנה בסיפיליס ולאחר מכן הסתבר שהיא שכבה גם עם אלכס קרב שככל הנראה העביר לה את המחלה. כזכור האחות אוליביה עזבה את הסדרה בעונה השישית לאחר המיזוג שהיה בין “סיאטל גרייס” לבית החולים “מרסי ווסט” שגרר פיטורים של חלק מצוות העובדים.

כעת היא צפויה לחזור לסדרה אך ככל הנראה לא בתפקיד אחות אלא בתור פציינטית שמגיעה עם הבן שלה לשם. דבר שבטוח הולך לעורר שאלות אצל ג’ו ואלכס בנוגע לאבא של הילד הזה. האם מדובר בילד של קרב, אולי בכלל של ג’ורג’ או שאולי סתם מנסים להכניס לנו סימני שאלה מיותרים בראש והוא לא של אף אחד מהם. בכל מקרה הדמות שלה צפויה להופיע בפרק שישודר ב-26 לאפריל. יהיה מעניין.

והנה קטע קטן מאחד הפרקים בהם הופיעה דמותה של האחות אוליביה


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק