צפו בטריילר החדש של ווסטוורלד לקראת העונה השניה של הסדרה

אם לא ראיתם את העונה הראשונה של הסדרה ווסטוורלד מקומכם אינו כאן. בבקשה לצאת מהפוסט כמה שיותר מהר על מנת להימנע מספויילרים. 

אז אחרי עונה ראשונה מורכבת ומשובחת של סדרת המד”ב רוויית האקשן של HBO, ווסטוורלד חוזרת לעונה שניה בעוד שבועיים (22 לאפריל) ואנחנו כבר חשים את ההתרגשות באוויר. לשמחתנו פינקו אותנו קצת לפני כניסת החג עם מתנה נהדרת של טריילר ארוך יחסית, 2 דקות ו-40 שניות, שהחזיר אותנו קצת לעניינים והזכיר לנו התרחשויות שקרו בסוף העונה הקודמת.

הטריילר אמנם גדוש אימג’ים ודמויות וקצת קשה לקלוט הכל אבל ממה שזה נראה אנחנו צפויים גם העונה לקבל את כל הדמויות המרכזיות (האנושיות והרובוטיות) שנותרו בחיים בעונה הקודמת כמו – דולורס, מייב, ברנרד, ויליאם (האיש בשחור) ועוד רבים וטובים. מוזמנים לצפות בטריילר ולקרוא כמה נקודות קטנות ומעניינות שקלטנו והיינו חייבים לשתף. כמו כן אם קלטתם דברים נוספים מוזמנים לכתוב לנו אותם בשרשור התגובות לפוסט. תהנו!


 

כמה קטנות בנוגע לטריילר:

  • מוזיקת הרקע הנהדרת של ראמין דג’וואדי שלקח את השיר הכל כך מוכר Heart-Shaped Box של להקת נירוונה ונתן לה גרסה כל כך אופיינית לווסטוורלד.
  • שימו לב לרגע בטריילר (1:38) כאשר רואים דמות של אינדיאני מתקרב לדמות קשורה שנשענת/יושבת על יד עץ. אמנם לא רואים את פניה של הדמות אבל ככל הנראה מדובר בלוגן, שויליאם קשר אותו על סוס ושלח אותו לגורל בלתי ידוע. בסוף העונה הקודמת לא קיבלנו תשובה ברורה האם לוגן מת אבל כעת נראה שלא. בנוסף המשמעות של הדבר היא שאנחנו נקבל גם העונה הרבה פלאשבקים לדברים שקרו בעבר מכיוון שכל הסיפור של לוגן וויליאם שראינו בעונה הקודמת היה בעבר.
  • הגבולות של ווסטוורלד נפרצים בעונה הזאת ואנחנו נקבל עולמות חדשים שתאגיד דלוס יצר – אחד מהם הוא “שוגון וורלד” שמבוסס על תרבות הסמוראים היפניים. ככל הנראה מייב הולכת לחפש את הבת שלה שם מכיוון שאנחנו רואים אותה (2:02) שם בתלבושת גיישה, מיד לאחר שמופיע שם לוחם סמוראי בלבוש לחימה.
  • הקונפליקט של ברנרד – כמו בעונה הקודמת, גם העונה הזאת לברנרד יהיה תפקיד משמעותי בקידום העלילה, כבר בתחילת הטריילר אנחנו רואים את ברנרד מעולף על החוף, כשהוא מתעורר הוא מגלה עשרות אנשים/מארחים צפים מתים במים. ברנרד כידוע הוא מארח ונראה שהוא הולך למצוא את עצמו בקונפליקט  גדול העונה, כאשר בעצם הוא יבין שהתאגיד של דלוס ירדוף אחרי המארחים הסוררים על מנת להשמיד אותם והוא בעצם משתף פעולה איתם, דבר שכנראה יהווה בעיה עבורו בשלב מסוים, מצד אחד הוא רובוט ובעצם הוא משתף פעולה עם בני האדם.

דבר אחרון – אם בא לכם להתמכר לסדרות מעולות נוספות מוזמנים לבדוק גם רשימה משובחת במיוחד של סדרות מומלצות שאסור לפספס בשנת 2018 שפרסמנו לאחרונה באתר.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק