סבתא דור 3: הסבתא שצולפת בסמארטפונים

רוב הסבתות שלי יצא להכיר, בילו את זמנם במגוון תחביבים רגועים: ברידג’, רמי, ניקיון, בישול, הליכות וטולים בפארק, ישיבה ממושכת על ספסל, צפייה באופרות סבון ועוד. אולם, יש תמיד יוצאות דופן, ולסבתא שבסרטון הבא יש תחביב שלא היה מבייש את צ’אק נוריס. בזמנה הפנוי, סבתא היא צלפית.

בסרטון ההזוי הזה, סבתא, שככל הנראה סובלת מטכנו פוביה קשה, מתבקשת תחילה לירות במק בוק ובהמשך לנסות ולצלוף באמצעות הרובה שלה, 20 gauge benelli, באייפונים המועפים לאווייר. במהלך קרב האימתניים הזה בין האדם המבוגר לטבע הטכנולוגי היא אפילו מספיקה להיפטר מהשיניים התותבות שלה, בכדי שאלו לא יפריעו לה להתרכז.

כצפוי, מדובר בסרטון פרסומת לחברת clearplex, חברה המייצרת מגן מסך מיוחד לסמארטפונים. המגן המיוחד כמעט בלתי נראה או מורגש כך שאינו מפריע לתצוגת המסך או ליעילות מסך המגע, וחשוב יותר, מוצג כאילו הוא עמיד בפני כמעט כל פגיעה. בסרטון נזרקים שני סמארטפונים לאוויר כאשר סבתא יורה בשניהם. כמובן שהראשון, ללא המגן המיוחד כמעט והתפרק לחלוטין, ואילו המכשיר השני, עם clearplex ניזוק במידה מועטה ביותר. אתם תשפטו אם מה שראיתם הוא אמיתי או תעלול שיווקי. בכדי שיהיו לכם יותר ראיות, צירפנו גם את סרטון התדמית של החברה. אה וכמובן, בפעם הבא שאתם מבקרים את סבתא תדאגו שהסמארטפון שלכם עמוק בכיס.לייק לפטריה בפייסבוק