גולדסטאר מציגה: כמעט צחוקים עם ברלד ודודו ארז

גולדסטאר, בשיתוף עם משרד הפרסום העצמאי “אלנבי”, השיקה אמש את סדרת הרשת החדשה שלה “סנאי סנאי”. הסדרה, בכיכובם של האיש והכרס ירון ברלד, ויוצא ביפ, האיש בעל הטון האחד, דודו ארז, מציגה את עלילות השניים בעודם “יוצאים למסע הופעות בצפון הארץ כדי לנסות פאנצ’ים חדשים. הסדרה מלווה אותם לאורך המסע, ומציגה את רגעי הקסם, הצחוק, הבעתה והחלחלה שעוברים עליהם לפני ואחרי ההופעות” כפי שנכתב בעמוד הפייסבוק של גולדסטאר.

אני לא יכול לומר שפיתחתי ציפיות גבוהות מידי לפני שצפיתי בפרק הראשון בסדרה, ולכן אני גם לא יכול לומר שהתאכזבתי. טוב נו, אני יכול לומר. התאכזבתי. נכון, השטיקים הקבועים של ברלד כולם שם, והדיבור החצי מצחיק חצי מעייף של דודו ארז גם הוא, אך עושה רושם כי הכימיה בין השניים דורשת עוד הרבה עבודה, ואי אפשר להתעלם מהתחושה כי עוד שנייה יקפצו לתוך הפריים שחר חסון ואבי ייטינגר כדי להציל את המצב, ונקבל גרסה נוספת של לילה בכיף.

זה לא שאין פאנצ’ים מצחיקים או רגעים קומיים נחמדים בפרק הראשון, אך ביחס לסרטון שאורכו 9 דקות, כמות הרגעים המצחיקים היא מינורית במיוחד, והרגע היחיד בו אפשר לומר שצחקתי באמת, היה איפשהו בעשר השניות של המערכון, כשאת ההצגה גונבת דווקא המלצרית החביבה שמכניסה פאנצ’ה אחת הגונה לדודו ארז.

בקיצור, אם אתם נמנים על מעריצי ברלד או דודו ארז, סביר להניח שתמצאו את הדרך שלכם ליהנות מהסדרה, אם אתם מחפשים לצחוק, אתם צריכים לחפש את הסיפוק שלכם במקום אחר. בקבוק גולדסטאר בפאב המקומי עם חברים, וסביר שהערב שלכם יהיה מצחיק יותר.


לייק לפטריה בפייסבוק