פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בני ברק בשיגעון: מגש פיצה בעשרה שקלים

אחד הזכרונות היותר קסומים מהילדות שלי, היה הבילוי השבועי שלי ושל משפחתי בפיצרייה המקומית. עשרים שנים לאחור, הימים היו ימי תום, ומגש פיצה היה בעל תג מחיר סביר של עד 50 שקלים. כיום, הפיצה נשארה טעימה ועסיסית, אך עם התייקרות המחייה ועוד אלמנטים כלכליים לא מעניינים, עלה גם מחיר הפיצה, והיום מחיר מגש פיצה באחת הרשתות המוכרות עשויל הגיע לאזור ה 70-80 ₪.

פיצה ידועה כמאכל פופולארי מאוד בישראל בכלל ובמגזר החרדי בפרט, ולכן דווקא בבני ברק תוכלו למצוא אינספור פיצריות פחות מוכרות אך בעלות פיצה לא פחות טעימה. אחת הפיצריות האלה, מאיימת כעת לשבור את השוק ולייצר סנסציה בעולם הפיצה.

“דודא לפיצה”, בבעלות חזקיה אגרונוב החלה למכור לאחרונה מגש פיצה במחיר הלא הגיוני של 10 שקלים. כן, קראתם נכון, 10 שקלים. לא ברור מה עומד מאחורי המבצע המטורף הזה, ואיך בדיוק יכול בעל המקום להרוויח ממנו כסף, אך אין ספק כי מדובר בגימיק מטורף, שודאי לא יימשך לאורך זמן, אך יגדיל משמעותית את כמות הלקוחות של הפצריה, וכבר עכשיו מקנה לה פרסום רב בחינם.

בעל המקום לא ממהר לחשוף את מחשבותיו ומטרותיו בעניין ומסר ל NRG את הציטוט המופלא הבא: ” כן, בעל הבית השתגע, זכה בטוטו ויש לו יאכטה, עכשיו הוא החליט לפנק את העם. רציתם צדק חברתי? הנה, קיבלתם.” ובתוך כל זה, מי שהכי מרוצים הם כמובן הלקוחות, אותם לא ממש מעניין כיצד ניתן  להרוויח ממכירת פיצה בעשרה שקלים, עלות נמוכה מעלות הגבינה.

האם אנו עדין לתחילתה של מחאה חברתית גם בתחום הפיצה? האם התרגלנו למחירים הגבוהים עד כדי כך ששכחנו לעצור לרגע ולחשוב, האם מגש פיצה באמת שווה 80 שקל? מעניין לראות איך יתפתח העניין הזה, וכיצד יגיבו שאר בעלי הפיצריות הממוקמות בסמוך לפיצריית-כמעט-חינם “דודא לפיצה”, אבל יותר מכך, מעניין לדעת מה יגיע קודם: סיום המבצע הזה, או פשיטת הרגל של המקום.

תודה לליאו על העדכון.
מקור: NRG.
תמונות: מוטי לבטון

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...