פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חשיפה: כך יראה האייפון החדש

בקרוב, ספטמבר על פי השמועות, אמור לצאת לשוק הסמארטפון שמיליונים מחכים לו, אייפון 5. כמו תמיד, בחודשים לפני ההשקה החגיגית, האווירה אפופת מסתורין, ותמונות וסרטונים המודלפים לרשת אחת לכמה ימים מתיימרים לנבא כיצד ייראה המכשיר ואלו פונקציות חדשות הוא יכלול.

סרטון חדש שהועלה לרשת לפני כמה ימים תחת השם “הודלף: סרטון הפרומו הרשמי לאייפון 5”, מפצח את התעלומה באופן רשמי, וחושף לראשונה כי האייפון החדש ייראה בעצם כמו…. מצלמת סטילס מיושנת.

בסרטון הפיקטיבי מופיע סמנכ”ל אפל, כשהוא מספר על הדגם החדש. לדבריו, צוות המומחים של אפל ישב וניתח את הרגלי השימוש של לקוחות האייפון וגילה מסקנה אחת עיקרית. משתמשי האייפון משתמשים בו בעיקר לפעולה אחת מהותית: צילום האוכל שלהם ושיתופו ברשתות החברתיות. לדבריו משתמשי האייפון הם אנשים עצובים ובודדים, ולכן משתמשים בצילומי האוכל כדי ליצור את האשליה כאילו יש להם חיים מלאי סיפור ואושר.

הסרטון מאוד משעשע, ומהווה פארודיה מוצלחת על כל ידיעות האייפון החדש חסרות הבסיס, המתרוצצות זה חודשים ברשת.  בנוסף, הוא מעביר ביקורת על השימוש המוגזם שלנו בסמארטפונים, ועל האשליה שיש לנו חיי חברה תוססים כי יש לנו הרבה לייקים בפייסבוק והסמארטפון שלנו לא מפסיק לקבל נוטיפיקיישנז. שווה צפייה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...