הבחור הזה הכניס סטיקלייט זוהר לתוך המיקרו, וזה מה שקרה

למרות האזהזרות החוזרות ונשנות מצד אביו, החליט ג’ק, נער סקרן בן 17 בערך, שהגיע הזמן לבחון אחת ולתמיד את אחת הסוגיות שהכי מטרידות אותו: מה יקרה אם יכניס סטיקלייט זוהר לתוך מיקרוגל ויבשל אותו. כמובן, כדי לתעד את הרגע המדעי החשוב הזה בתולדות האנושות, הוא גם הצטייד במצלמת הסמארטפון שלו וצילם את הניסוי. כמו שאתם ודאי יכולים לנחש, יש רק דרך אחת הגיונית ומוצלחת בה הסיפור הזה יכול להיגמר.

אחרי כמה שניות של חימום, הוציא ג’ק את הסטיקלייט מהמיקרו, הניח את המצלמה מולו ואחז בו. אלא שתוך כמה רגעים בלבד, התערובת הכימית הירוקה בתוך הסטיקלייט לא עמדה בלחץ וגרמה לו להתפוצץ לכל עבר, וכשאנחנו כותבים לכל עבר, אנחנו מתכוונים בעיקר לפרצוף שלו. אם הסיטואציה הזאת לא מספיק מצחיקה עבורכם, תוסיפו ברקע את קריאות “העין שלי!”, “העין שלי!” של ג’ק, ותקבלו קומדיה במיטבה. כמובן, ג’ק יצא בסדר מכל הסיפור הזה, וחזר לפתוח את העין אחרי כמה דקות ארוכות בהן הוא מקבל עזרה ראשונה ובעיקר צעקות וסדרת חינוך מאביו העצבני.

מוסר ההשכל המידי מהסיפור: אם ממש בא לכם לנסות להכניס חפץ לא הגיוני למיקרו ולבדוק מה יקרה, עצרו שניה לחשוב, ואז לכו ותביאו מצלמה. אחר כך ספרו לנו איך הלך לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק