פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: "אקו" של אמאזון הוא כנראה המוצר המגניב והמפתיע של השנה

נראה שבתקופה האחרונה קצת התרגלנו להשקות של מוצרים שלא באמת מביאים איתם שום בשורה של חדשנות טכנולוגית (מישהו בקהל אמר אייפון 6? כי אם לא, אז אנחנו נגיד: אייפון 6). ועדיין, פה ושם יש מוצרים חדשים שדי ברור שהם הולכים להשפיע על איכות החיים שלנו.

אחד כזה הוא האמאזון אקו שהוצג לראשונה לפני כמה ימים. מה זה האקו הזה? ובכן, במבט ראשוני מדובר ברהיט בצורת צינור שהוא בעצם רמקול. בתוכו מסתתר סוג של סירי, אבל הרבה יותר חכם ועם הרבה יותר יכולות. בקיצור, דמיינו שיש בפנים איש קטן עם חיבור לאינטרנט ויכולות חיפוש ממש יוצאות דופן והוא שומע כל מה שאתם שואלים או מבקשים ממנו, ועושה זאת מיד.

כל מה שצריך לעשות זה לומר את מילת ההפעלה ואקו לשירותכם: רוצים לדעת מה מזג האוויר? לגלות מה הלו"ז להיום? לשאול כמה תושבים יש בארה"ב? אקו יענה לכם תוך שניה. הוא אפילו מסוגל לספר בדיחות ולהשמיע מוזיקה לפי הז'אנר שתבחרו.

בגלל שאקו הוא רהיט, הוא לא מתוכנן להיות נייד (אם כי באמזון שוקלים להכניס בעתיד את הרוח של אקו לטלפון הסלולרי שלהם, FIRE). הוא מוצב בחדר כלשהו בבית ומסוגל לקלוט הוראות הפעלה ופקודות גם ממרחק. האמת, אפשר להציב מכשיר כזה בכל חדר בבית, בהתחשב בעובדה שהמחיר שלו מתחיל במאה דולר, סכום נגיש לכל כיס.

אם החלטתם שאתם רוצים אחד (ודי בצדק, כנראה), זה לא הולך להיות כזה פשוט: עדיין אין מכירה חופשית ומי שרוצה מכשיר צריך להירשם ולחכות להזמנה. וגם מי שיקבל הזמנה לוקח סיכון לא קטן: האקו יכול להתגלות, בעיקר בגרסה הראשונה, כאכזבה. אבל אם לא, יש סיכוי סביר שמדובר במוצר פורץ דרך שעוד נשמע עליו רבות בעתיד.

אז עד שהאקו שאמאזון תשלח לכם (באמצעות מזל"טים, כמובן) יגיע, כדאי לכם לצפות גם בסרטון ההיכרות הפארודי הזה עם אקו, בגרסה מלאת הכנות וחסרת הטאקט:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...