התגובה של הילדה הזאת בזמן שהיא מקבל חיסון היא פשוט פרייסלס

קשה למצוא בעולם הזה אנשים שנהנים לקבל זריקה. אולם, בעוד מרבית האנשים מצליחים להתגבר על הפחד והכאב המינורי, יש כאלה כמו מיכאלה, הילדה המתוקה בסרטון הבא, שפשוט מאבדים את זה לגמרי.

תחילה, הייתה מיכאלה יחסית רגועה, מעודדת מהעובדה שכמה שניות לפני זכה אחיה לקבל את אותו חיסון ושרד אותו בהצלחה. אלא שאז, רגע לפני שהאחות נועצת את המחט בידה וממש אחרי שאמא שלה ניסתה להרגיע אותה ולומר לה שהיא לא תרגיש כלום, החליט האח האכזר לערער לחלוטין את הביטחון שלה והכריז “Its worst than you think, its way worst”, ובתרגום חופשי: “זה נורא יותר ממה שאת חושבת, הרבה יותר נורא”.

ההכרזה ההומוריסטית של אחיה הקטן, כנראה הכניסה את הילדה לפאניקה שגרמה לה להגיב בטירוף מוחלט, בתצוגת מאניה-דיפרסיה מצחיקה במיוחד, שנעה על הסקאלה בין צחוק רועם להיסטריה מוחלטת. הניסיון שלה להיראות קולית ולהסתיר את החרדה המטורפת שלה הוא ראוי להערצה והיה יכול לזכות אותה בקלות במועמדות לאוסקר.

בסופו של דבר, החיסון עבר בשלום, לא לפני שנרשמו עוד כמה רגעי חרדה מצחיקים כשהאחות בסה”כ ביקשה לשים פלסטר על מקום הדקירה, וגרמה לילדה לאבד את זה שוב. הסרטון עלה לרשת כבר לפני שנתיים אבל כמו רבים כמותו, זכה לתהילה הויראלית שלו רק בימים האחרונים כשזכה לקרוב למליון צפיות.

לייק לפטריה בפייסבוק