פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שום דבר לא הכין את המראיינת לתגובה האדירה של שחקן הפוטבול הצעיר הזה

אפולוס הסטר הוא תיכוניסט שמשחק בליגת התיכונים של ארצות הברית. עדיין לא לגמרי ברור אם התופס (wide receiver) הזה מוצלח ואם הוא יגדל להיות שחקן פוטבול מקצועי שעושה טאצ'דאונים ומרביץ לאישה שלו (אלו חלק מהכישורים הנדרשים בליגת הNFL, כך מתברר). והאמת, זה בכלל לא חשוב, כי להסטר יש יכולות יוצאות דופן בתחם אחר לחלוטין: הנער הזה פשוט אלוף בכל מה שקשור ללתת נאומי מוטביציה דרמטיים מהסוג שלא היו מביישים את מיטב הקלישאות ההוליוודיות.

אחרי נצחון של הקבוצה שלו ביום שישי האחרון, שדרנית קווים של אחת מתחנות הטלוויזיה המקומיות ראיינה את השחקן הצעיר. במקום לענות לה במשפטים המוכרים כמו: "היה משחק טוב, אבל הצלחתי בזכות שאר השחקנים", "באנו מוכנים ולכן ניצחנו" או "נתנו את הכל על המגרש" הוא פשוט נתן נאום מרשים כשהוא על סף אקסטזה עם פואנטה אחת: כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, רק תאמינו.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

התיכוניסט הנהלב הסביר בעיניים בורקות: "תמשיכו לחייך, לא משנה מה עובר עליכם. אם נפלתם, פשוט תקומו. אם אתם לא מצליחים לקום, חברים שלכם שם כדי לעזור לכם. אמא שלכם, אבא שלכם, אלוהים פה כדי לעזור לכם… היי, אפילו אני פה כדי לעזור לכם. יהיה בסדר, תמשיכו לחייך". שדרנית הקווים הגיבה לדברים האלו בהלם קל. גם השדרנים באולפן לא לגמרי התאוששו מההשפעה של הנאום והציעו לו להפוך לנואם מקצועי. הגולשים ברשת הגיבו גם הם בטירוף וזיכו את הסרטון במליוני צפיות.

ואותנו מעניין איך אף אחד מהסגל הרפואי של הקבוצה לא בדק אם הבחור קיבל מכה אחת יותר מדי במשחק (בכל זאת, פוטבול זה כואב) או סתם סובל ממנת יתר של צפיה בסדרות נעורים מתקתקות. זה עלול להיות מסוכן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...