פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: סרטון אנימציה נפלא מקפץ בין 14 אייפונים ואייפדים שונים בשוט אחד

בעידן בו כמעט כל דבר שאנחנו רואים בטלויזיה או בסרטים יכול להיות מזוייף בקלות אמצעות אפקטים מיוחדים או יכולות עריכה סבירות ומעלה, נחמד לראות שיש עדין מי שמבזבזים את זמנם היקר בכדי ליצור סרטונים מיוחדים, אותנטיים ומרשימים כמו קליפ האנימציה הנפלא הזה ששחררה להקת Brunettes shoot blondes לסינגל החדש שלה Knock Knock.

סרטון האנימציה הנהדר הזה מוצג על 14 מסכים שונים של מכשירי אפל למיניהם, ביניהם אייפונים אייפדים ואייפודים. הקליפ מצולם כולו בשוט אחד כאשר 14 המסכים מופעלים בו זמנית והדמויות המצויירות נראות כאילו קופצות ממכשיר למכשיר בתזמון מושלם ומפתיע.

למרות ניחוחות האולד-סקול הנעימים שעולים מן הסרטון, קטעי האנימציה עצמם נוצרו כמובן באמצעות תוכנות אנימציה, אבל מלאכת המחשבת האמיתית והקשה הייתה החיבור ביניהם, והצבת המסכים השונים במיקום המדוייק ובטיימינג הנכון. הלהקה לא פרסמה כמה טייקים נדרשו כדי להשלים את מלאכת הצילום המורכבת, אבל אנחנו יכולים לנחש שמדובר היה בכמה עשרות לפחות, עד שנוצר הטייק המנצח.

בשילוב עם השיר הכל כך מתוק, הקליפ הזה הוא בהחלט אחד הדברים היותר מרעננים ומקסימים שראינו לאחרונה. מוזמנים לצפות ולהתכונן לחיוך דבילי ומטופש שימרח לכם על הפנים. תענוג.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...