פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: הבחורה הזאת עברה ניתוח להשתלת שד שלישי

ניתוחים פלסטיים כבר הפכו מזמן לנורמה חברתית מקובלת ושכיחה למדי. החל מניתוח אף, דרך הזרקת בוטוקס, מתיחות פנים ועד הגדלת חזה, נראה היה שכבר ראינו הכל. אלא שאז הגיעה הבחורה המטורפת הזאת, יסמין טרידביל, 21 מארצות הברית, שהחליטה ביום בהיר אחד להפוך את עצמה למוטציה, עם ניתוח פלסטי מיוחד במסגרתו הושתל בחזה שלה שד שלישי.

בשלב הזה, אחרי שהרמתם את הלסת שלכם מהרצפה, אתם ודאי תוהים מה גורם לבחורה צעירה ואטרקטיבית כמו הבחורה בתמונה, לקום ולעשות מעשה לא שפוי שכזה. ובכן, הסיבה הרשמית היא אפילו יותר הזויה מהניתוח עצמו: "לא רציתי לצאת יותר לדייטים עם גברים" סיפרה בראיון באחת מתחנות הרדיו, והסבירה שפשוט רצתה להפוך את עצמה לפחות אטרקטיבית בעיני המחזרים הפוטנציאלים שלה.

טרידביל טוענת שפנתה ליותר מ-50 רופאים שונים עד שמצאה אחד שיסכים לבצע את ההשתלה בעלות של 20 אלף דולר. כמובן, ניתוח מהסוג הזה מנוגד לחלוטין לקוד האתי של הרופאים ולכן המשימה הזאת היתה קשה במיוחד.


התהליך עצמו, אם אתם ממש מתים לדעת איך זה עובד, התבצע באמצעות רקמות שנלקחו מאזור הבטן והושתלו באמצע החזה שלה. מתחת לרקמות הוכנסו שתלי סיליקון כאשר את הגימור הסופי ליצירה, מעטרת פטמה מלאכותית וקעקוע שמדמה את הרקמות מסביבה.

למרות הסיבה הרשמית שהציגה יסמין, ברור לכל שהמניע האמיתי לניתוח הוא ככל הנראה הרצון שלה להיות מפורסמת. מאז הניתוח, שכרה טרידביל צוות צילום שמתעד את חייה מתוך כוונה לייצר סדרת ריאליטי לערוץ MTV כשבנוסף היא כבר מתחזקת פרופיל פייסבוק וערוץ יוטיוב אליהם היא מעלה סרטונים המציגים את הפלא המוזר הזה, וצפויה גם להתארח בקרוב בתכניתו של ג'ימי קימל.

אם למרות התמונות והסרטונים המשכנעים אתם עדין סקפטיים בנוגע לאמיתות הסיפור, אתם בחברה טובה. יסמין לא מוכנה לחשוף את שם הרופא שביצע לכאורה את הניתוח מה שרק מגביר את הספקות באשר לאמינות הסיפור וגולשים רבים טוענים שהיא בסה"כ מושפעת מאותה סצנה מפורסמת מתוך הסרט "זיכרון גורלי" משנת 1990 שחשף לעולם את הבחורה הראשונה עם תוספת שכזו, בסצנה שכללה כמובן אפקטים מיוחדים ונראתה גם היא די אמינה.

מוזמנים להמשיך לעקוב אחרי יסמין בעמוד הפייסבוק שלה וגם לצפות בסרטון בו היא משיבה לשאלות גולשים ומספרת על עצמה ועל הניתוח שעברה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...