מה קורה כשמבקר בדיסניוורלד מזמין את גסטון מ”היפה והחיה” לדו קרב שכיבות סמיכה?

כל מי שראה בחייו את הסרט המופלא “היפה והחיה” ודאי מכיר את גסטון, הצייד השרירי ויפה התואר שמעוניין לשאת לאישה את בל היפה, שמצידה מאוהבת בחיה. ממש כמו הדמות של גסטון בסרט, גם השחקן המוכשר והמאוד מצחיק שמגלם אותו בפארק השעשועים “דיסניוורלד” שבפלורידה דואג להיות שחצן, מרושע ובעיקר מתנשא על כשהוא פוגש ילדים ומבקרים שמגיעים להצטלם ולקשקש אתו.

לפני פחות מחודש פגשנו את גסטון לראשונה שהוא הושפל בפומבי על ידי ילדה מבריקה בת 5 בסרטון שהפך מגה ויראלי ברשת, והנה, עוד מבקר בדיסניוורלד, בחור בשם בלייק פלאט, החליט להתעמת עם הגיבור המרושע ולקרוא עליו תיגר עם דו קרב שכיבות סמיכה שיוכיח מי מהשניים חזק יותר. אלא שמסתבר שהזרועות השריריות של גסטון הן לא חלק מהתחפושת ובאמת שייכות לבחור שמשחק אותו. התוצאה: השפלה קורעת וניצחון בנוקאאוט.


הרגע הזה בו גסטון עובר לעשות פוש-אפס עם יד אחת ומלגלג תוך כדי על המתחרה שלו שעוד שניה קורס מרוב מאמץ הוא פשוט קורע, ובשילוב עם הקהל מסביב שלגמרי זורם עם הסיטואציה ומשלהב את האווירה, מדובר בהחלט באחד הסרטון המצחיקים והמקסימים שראינו, לפחות מאז המופע הנהדר הקודם של אותו גסטון.

הסרטון צבר מליוני צפיות בתוך פחות משלושה ימים, וגם אנחנו כבר רשמית מעריצים את הבחור וחולמים להגיע לפלורידה, לפגוש אותו ולאתגר אותו עם דו קרב אכילת פטריות.

לייק לפטריה בפייסבוק