משחקי הכס סיימו לצלם את סצנת הקרב הכי ארוכה שהיתה בסדרה ואנחנו כבר לא יכולים לחכות

מוכנים לקרב הכי גדול שראיתם בסדרה משחקי הכס? מעריצי הסדרה ישמחו לשמוע שבעונה האחרונה של הסדרה נקבל את סצנת הקרב המושקעת ביותר שראינו במסך הטלוויזיה. כל הפרטים בכתבה.

כבר יצא לנו לראות במרוצת העונות של הסדרה משחקי הכס כמה קרבות ענקיים ומרשימים במיוחד כמו קרב הממזרים, קרב בלאקווטר, הקרב בהארדהום וכו’, אך כעת מסתבר שמעריצי הסדרה צפויים לקבל בעונה הבאה סצנת קרב שתכניס לכיס הקטן את כל הקרבות שראינו שם עד היום. צוות הסדרה דיווח לאחרונה שסיימו לצלם את סצנת הקרב הכי ארוכה שהיתה אי פעם בתולדות הסדרה, וזה לאחר חודשיים וחצי של צילומים אינטנסיביים שנערכו בצפון אירלנד, באותו לוקיישן בו צילמו בעבר את הסצנות של ווינטרפל, ככל הנראה מדובר גם הפעם באותו מקום בסדרה.

עוזר הבמאי ג’ונתן קיונלן העלה לחשבון האינסטגרם שלו פוסט (שכבר הספיק להימחק) שהוא בעצם סוג של מכתב תודה מצוות ההפקה של משחקי הכס אל מאות חברי הצוות וכל מי שלקח חלק במה שהם הגדירו “אחד מסצנות המלחמה והקרב הכי הגדולות ויקרות שצולמו אי פעם בטלוויזיה”. קיונלן הוסיף וכתב בפוסט:

“זה אומר הכל (המכתב המצולם). 55 לילות צילום רצופים. 11 שבועות. 3 לוקיישנים שונים. אתם לא תראו לעולם משהו דומה לזה”.

רק לשם השוואה קרב הממזרים שצולם בעונה השישית ונשחב לאחד הקרבות הכי גדולים שצולמו בסדרה לקח 25 ימי צילום, קצת פחות מחצי הזמן שנדרש על מנת לסיים את הצילומים של הקרב הנוכחי.

כמו שאתם מבינים יש בהחלט מה לצפות לחזרה של משחקי הכס עונה 8, שכזכור תהיה העונה האחרונה של סדרת הלהיט של רשת HBO, וסביר להניח שתשבור לא מעט לבבות של מעריצים שקוססים ציפוריים איזה דמויות ישרדו את העונה האחרונה ומי מהם ימצא את סופו (שקרוב לוודאי יהיה בדרך נוראית כלשהי).

זה הפוסט שהוא פרסם באינסטגרם שלו ולאחר מכן מחק אותו

משחקי הכס עונה 8

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק