פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אלה הסכומים המטורפים שמרוויחים השחקנים בסדרה משחקי הכס על כל פרק

אז כמה מרוויחים הכוכבים הגדולים של משחקי הכס? לא תאמינו כמה הם מכניסים לביתם על כל פרק ומי מהם הצליח להיכנס לדרג השכר הגבוה ביותר.

אפשר לומר בוודאות שהסדרה משחקי הכס היא הסדרה המצליחה ביותר אי פעם של רשת HBO והיא מייצרת לרשת בכל עונה נתוני צפייה שוברי שיאים. כשמכניסים למשוואה גם את שלל פרסי האמי השונים שגרפו הסדרה והשחקנים המעולים שלה, אפשר לומר שזה ממש לא מפתיע לגלות שהשחקנים המובילים של משחקי הכס מרוויחים סכומי כסף עצומים שהם מהגבוהים ביותר על המסך הקטן.

לפני תחילת הצילומים של משחקי הכס עונה 7, נאלצה הרשת לשבת למשא ומתן עם חמישיית השחקנים המובילים על מנת לחדש ולהאריך את החוזים שלהם. מיותר לציין שאל המו”מ הגיעה הרשת כשהיא מוכנה לשדרג משמעותית את השכר של הכוכבים על מנת שימשיכו להשתתף בסדרה לעוד שתי עונות. על פי דיווח של אתר Hollywood Reporter הרשת מסווגת את השחקנים לשלוש שכבות שכר (A,B,C), כאשר השחקנים שנמצאים בשכבת השכר הראשונה (שכבה A) מכניסים לכיסם את הבוכטות הכי גדולות. כמה גדולות? הטה הסכומים ב-3 הקטגוריות:

שכבה A

השחקנים שנכנסים לשכבת שכר זאת ומקבלים את השכר הגבוה ביותר הם אמיליה קלארק (חאליסי), קיט הרינגטון (ג’ון סנואו), פיטר דינקלג’ (טיריון לאניסטר), ניקולאי קוֹסְטֶר-וֶלְדַאוּ (ג’יימי לאניסטר) ולנה הידי (סרסיי לאניסטר).

אחרי שהרוויחו במהלך עונות 5 ו- 6 קרוב ל- 300,000 דולר לפרק, השחקנים הנ”ל יקבלו בשתי העונות שנותרו שדרוג משמעותי בשכר. אז על כמה הם בעצם מרוויחים? השחקנים בשכבה הזאת יקבלו 500,000 דולר לפרק בכל אחד מהפרקים שנותרו.

אף על פי שמדובר בשדרוג שכר רציני יש פה שני סימני שאלה שיכולים להשפיע על משכורות העתק הללו. הראשון הוא העובדה שמספר הפרקים בעונות הללו צפוי להיות קצר יותר מהעונות הקודמות, והשני והיותר קריטי מבחינת השחקנים הוא העובדה שהחוזה הזה הוא רק בהנחה שהדמויות שלהם יישארו בסדרה בשתי העונות הללו. כמו שכולנו כבר יודעים יש ליוצרי הסדרה נטייה להרוג דמויות מפתח שהקהל קשור אליהם ומאוד יכול להיות שחלק מהרשימה שנמצאת בשכבה הראשונה של מקבלי השכר לא יגיעו לעונה האחרונה.

שכבה B

השחקנים שנמצאים בשכבת שכר האמצעית של מקבלי השכר ועדיין רלוונטיים לסדרה הם סופי טרנר (סאנסה סטארק), מייסי וויליאמס (אריה סטארק), אלפי אלן (תיאון גרייג’וי), איידן גילן (פיטר “אצבעון” בייליש), איאן גלן (ג’ורה מורמונט) וגוונדלין כריסטי (בריאן מִטארת’).

השחקנים הנ”ל מקבלים על פי הדיווחים כ- 55,000 דולר לפרק. השם המפתיע שם הוא זה של מייסי וויליאמס שנחשבת לאחת הדמויות האהובות בסדרה וככל הנראה נמצאת בשכבת שכר זו בגלל גילה הצעיר.

השחקנים הנ”ל וכמו כן השחקנים בשכבת השכר C עדיין נמצאים בחוזה שנחתם באוקטובר 2014 אך סביר להניח שגם הם יצליחו לשדרג משמעותית את השכר שלהם בהנחה שישארו בסדרה אחרי העונה הזאת.

העונה השביעית של משחקי הכס נמצאת כרגע בשלבים מתקדמים של צילומים באיסלנד וצפויה לחזור באמצע 2017. מדובר בעיכוב קל לאחר שהורגלנו בשש העונות הקודמות שפרק הפתיחה שודר כבר באפריל. הסיבה לכך היא שצוות ההפקה המתין למזג אוויר חורפי שיתאים לאקלים של ווסטרוז לאחר שהחורף הגיע.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...