משחקי הכס מחזירים בעונה האחרונה דמות שלא ראינו הרבה זמן

פרט קטן שנחשף לאחרונה בראיון עם מנהל האפקטים המיוחדים של העונה השמינית של משחקי הכס יגרום להרבה מעריצים לשמוח. כל הפרטים למטה.

אחת האכזבות הגדולות של מעריצי משחקי הכס, מהעונה השביעית של הסדרה, היתה ההיעלמות של דמות אהובה במיוחד, זאב הבלהות של ג’ון סנואו, המוכר לכם כמובן בשם ‘גוסט’ (רוח רפאים), שממש כמו השם שלו, ככה כולנו הרגשנו שהוא הפך לרוח רפאים בעונה הקודמת, דבר טיפה מוזר לנוכח העובדה שגוסט היה יכול ממש להועיל בהרפתקאה בצפון שג’ון ושאר החברים יצאו אליה בסוף העונה הקודמת.

הסיבה לחסרונו של גוסט בעונה הקודמת, נבעה משיקולי תקציב אפקטים מיוחד, יוצרי הסדרה וויתרו על דמותו של גוסט כי פשוט לא נשאר להם כסף כדי להשקיע באפקטים המיוחדים אחרי כל ההשקעה בדרקונים ובקרבות המהלכים הלבנים שקיבלו בסוף העונה הקודמת.

לשמחתנו לא התכנסנו כאן כדי לבאס אתכם על דברים שקרו בעבר, הפעם יש לנו בשורות טובות!! בראיון שמגזין הפינגטון פוסט עשה עם מנהל מחלקת האפקטים המיוחדים של משחקי הכס, ג’ו באוור, הוא אישר את העובדה שגוסט אכן יופיע בעונה השמינית. כך על פי דבריו, העונה אנחנו נרגיש את הנוכחות שלו הרבה יותר, הוא יעשה שם כמה דברים מגניבים ויקבל זמן מסך משמעותי יותר.

לצערנו הוא הוא לא התייחס בראיון לגורלה של ‘נמירייה’, זאבת הבלהות של אריה, שיצא לנו לראות אותה בסצנה מרגשת בעונה השביעית, אך אנחנו לא נופתע שגם נמירייה ולהקת הזאבים שלה ישולבו גם הם בעונה האחרונה. מחזיקים אצבעות.

רגע לפני סיום מוזמנים לענות לנו על שאלה קטנה בנוגע לזאבים שעדיין חיים בסדרה:

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק