מנה אחרונה: גדי וילצ’נסקי במכתב קורע לבר רפאלי

פרשת בר רפאלי מסרבת לרדת מהכותרות, על אף שכלל לא ברור איך הגיעה אליהן מלכתחילה. סטטוס שפרסם גדי וילצ’נסקי בנושא היום, הפך ויראלי והעניק קצת פרופורציות לכל הטוקבקיסטים הנלהבים. עבור מי שלא יודע, גדי הוא דמות פיקטיבית של הקומיקאי עידן מור, והוא זכור לכם ודאי גם מהפוסט על הסטטוס המשעשע שלו שיצא נגד ערוץ 2  ומדיניות ההטעיה במעבר לפרסומות במהלך צפייה בסדרה ‘חטופים’. הסטטוס הויראלי ההוא הגיע לממימדים מפלצתיים במונחים של עמוד של קומיקאי ישראלי עם 6900 לייקים, 125 שיתופים ומעל 400 תגובות.

גדי, מעריץ מושבע של רפאלי, החליט  לצאת להגנתה של בר רפאלי ומתמודד בדרכו הסטלנית והמצחיקה עם טענות שהוטחו בדוגמנית המצליחה לאורך השנים ועלו שוב בימים האחרונים בעקבות בציוץ של רפאלי בטוויטר.

לכל מי שהיה תקוע בממ”ד בלי אינטרנט להלן תקציר אירועי הימים האחרונים: לפני שלושה ימים פרסמה רפאלי בפרופיל הטוויטר שלה את הציוץ “אני מתפללת לביטחונם של האזרחים משני הצדדים וליום שבו נחיה בשלום והרמוניה אמן“, הציוץ הצית התקפה המונית של טוקבקיסטים אלמוניים שהשתלחו בה בחוסר פרופורציות וכמו כן סטטוס פוגע ומעליב בחסות הראפר יואב אליאסי (הצל).

 

להלן לשון הסטטוס שפורסם בעמוד של גדי וילצ’רסקי

 קליק לעמוד הפייסבוק של גדי ולצפייה בסטטוס המקורי

נכון לכתיבת שורות אלו הסטטוס המעולה בעמוד הפייסבוק של גדי, חצה את 1700 הלייקים עם 190 שיתופים ונראה שהוא פורס כנפיים ויראליות אל עבר הפיד של כל אחד ואחת מכם. יש לציין כי התגובות בסטטוס הנוכחי חלוקות לשני הצדדים עם לא מעט גולשים המגנים את הפרסום של גדי ואינם רואים אותו בעין יפה. לעניות דעתי נראה שכל נושא רפאלי נופח מעבר לכל פרופורציה אפשרית והסטטוס של גדי דווקא מעמיד את הדברים בפרופורציות הנכונות עבורם ומנסה להציג זווית הומוריסטית ושנונה על כל הפרשה.

הסטטוס המקורי של וילצ’נסקי. צילום: פייסבוק

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק