פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החברים מתחו את הרווק עם קפיצת באנג'י מזוייפת ומצחיקה במיוחד

למתוח את החתן העתידי במהלך מסיבת הרווקים שלו זו בהחלט מצווה גדולה. אולם, החברים בסרטון הזה, לקחו את העסק צעד אחד קדימה וסידרו לחתן השמחה מתיחה שהוא לא ישכח הרבה זמן.

החברים המטרידים ביצעו כמה פעולות הכנה שאינן נראות בסרטון וגרמו לחברם לחשוב שהוא עתיד לבצע קפיצת באנג'י בהפתעה. הם קשרו את עיניו, אזקו את ידיו מאחורי הגב, שמו אזניות על אוזניו כדי שלא ישמע את ההתרחשויות מסביב והעמידו אותו על מעין פלטפורמת עץ תוך שהם קושרים את רגליו ו"מכינים" אותו לקראת הקפיצה.


במהלך ההכנות, הרווק הנרגש לא מפסיק להתלהב, לשאול באיזה גובה מדובר ולהתחנן שייורידו לו את כיסוי העיניים לפני הקפיצה. החברים המשועשעים מספרים לו שהם נמצאים על גשר גבוה ומקרבים אותו לקצה משטח העץ. אלא שבמקום תהום בגובה עשרות מטרים, ממש מתחת לרגליו חיכה אגם מלאכותי. כצפוי, פחות משניה אחרי הקפיצה, פגש הרווק האומלל את המים ובמקום קפיצת באנג'י מסעירה זכה לטבילה וצלילה מפתיעה בתוך המים לקול צחוקם המשתולל של חבריו.

כמובן, זו ממש לא הפעם הראשונה שאנו צופים במתיחה כזאת ברשת. ביוטיוב תוכלו למצוא מגוון מתיחות באנג'י מצחיקות, כולל המתיחה הזהה הזאת, שפשוט הצטלמה ובוצעה בצורה טובה הרבה יותר. הסרטון המשעשע הזה זכה למעל חצי מליון צפיות מאז עלה לרשת לפני ארבעה ימים ובהחלט מעניק השראה לקראת מסיבת הרווקים הבאה שלכם.

תודה לאילה לוי על הטיפ.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...