פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: כוכבי "צער גידול בנות" מתאחדים למערכון מרגש ומצחיק בתכנית של ג'ימי פאלון

כל מי שהתאכזב מהאיחוד המבאס של כוכבי "צער גידול בנות" (Full House) בפרסומת הסופרבול המדוברת והבינונית שלהם, זכה שלשום (רביעי) לפיצוי הולם ומרגש, כאשר שלושת השחקנים הראשיים של אחד הסיטקומים האהובים של שנות התשעים, בוב סאגט (דני טאנר), ג'ון סטאמוס (ג'סי קטסופוליס) ודייב קולייר (ג'ואי גלדסטון) העניקו הופעת איחוד בלתי נשכחת במערכון נהדר בתכנית הלייט נייט של ג'יימי פאלון.

כידוע, בעוד כשלושה שבועות, יחליף ג'יימי פאלון המעולה את ג'יי לנו במשבצת השידור של Tonight show, לאחר חמש שנות הנחיה של תכנית הלייט נייט שלו. זמן טוב לסגור פרק בקריירה עם כמה ספיישלים מיוחדים, ביניהם המערכון המצחיק הזה.


המערכון, שכולו מחווה לסדרת הקומית שהצמידה אותנו למסך כשהיינו ילדים, מרגיש ממש כמו פלאשבק לימים התמימים ההם וכמו צפייה באחד מפרקי הסדרה. במערכון מגלם פאלון את דמותה של מישל המתוקה, תפקיד אותו ביצעו במקור התאומות אשלי ומרי קייט. פאלון שוכב במיטתו ואינו מצליח להירדם בגלל שהוא מתרגש וחושש מהמעבר להנחיית Tonight show. הוא קורא לאביו, דני טאנר, שמגיע לעזור לו להירגע, מצויד בשחקני החיזוק ג'סי וג'ואי, כששלושתם נראים בדיוק כפי שנראו אז, בתחילת שנות התשעים.

השלושה העניקו לקהל כמה רגעי שיא משעשעים כשהם חוזרים על ביטויים מפורסמים מהסדרה כמו "גוד מורנינג סאן פרנסיסקו!" של דני, "היי, השיער!" של ג'סי וכמובן, "cut it out" המפורסם של ג'ואי בליווי תנועות הידיים המוכרות. אי אפשר שלא להתרגש במהלך ארבע וחצי הדקות של המערכון, והתחושה שלי הייתה שאני רוצה שהוא לעולם לא ייגמר.

כיף לראות את השלושה לוקחים את העסק בקלילות ומרגישים חופשי להסתלבט קצת על עצמם, וגם את ג'יימי פאלון כשהוא זורם איתם, צוחק במהלך המערכון, ונראה באמת נרגש לקראת הצעד הגדול בקריירה שלו.

צער גידול בנות 1

צער גידול בנות 2

צער גידול בנות 3

והנה תזכורת לשיר ששרו השלושה למישל בסדרה המקורית, ממש כמו במערכון עם פאלון:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...