תופסים טרמפ: הסיפור סוחט הדמעות הפך לפרסומת לתכנת Skype

למרות שהסיפור המרגש המוצג בסרטון הבא מוצג כמעין כתבה דוקומנטרית שמאפיינת בעיקר תכניות מגזין כמו “אולפן שישי” וכדומה, מדובר בפרסומת לתוכנת שיחות הוידאו המיידיות Skype. אולם, בתוך הסיפור המופלא הזה ובין הדמעות, הפרסומת נעלמת לה לחלוטין ומשאירה אותנו עם עוד סיפור אנושי נוגע ללב.

שרה ופייג’ הן שתי בחורות צעירות בנות 16 שמעולם לא נפגשו, אך מאז שהיו בנות 8 מדברות אחת עם השניה באמצעות skype ללא הפסקה והפכו עם השנים לחברות הכי טובות. החברות המיוחדת הזאת נוצרה בזכות העובדה ששתי הבנות הללו, האחת מאינדיאנה שבארצות הברית והשניה מאוקלנד שבניו זילנד, נולדו שתיהן ללא חלק מהזרוע השמאלית שלהן.

כשרק נולדו, ביקשה אמא של שרה למצוא אמא אחרת שמתמודדת עם אותה הבעיה ואיתרה באמצעות האינטרנט את אמה של פייג’. הקשר בין האמהות נותק בשלב מסויים אך בהמשך איתרו הבנות האחת את השניה והפכו כאמור לחברות הכי טובות, כששרה מספרת כי בחדרה תמיד היו שני שעונים, כשהשעון השני מכוון לזמן ניו זילנד על מנת שתוכל לדעת מה השעה אצל חברתה פייג’ וליצור עמה קשר בסקייפ.

ואז, סוף סוף, נפגשו לאחרונה השתיים לראשונה בניו זילנד, והפגישה, כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, הייתה מרגשת ביותר ותגרום גם לכם הצופים להזיל דמעה.

בסקייפ תפסו טרמפ על הספור הפיקנטי והמרגש הזה והפכו אותו לסרטון פרסומת לתכנת השיחות המידיות, סרטון המציג את סיפורן של השתיים והחברות העמוקה שנוצרה בעקבות החיבור הטבעי בין השתיים, ומתעד את רגע המפגש הדרמטי ביניהן.

כמובן, בסקייפ לא התכוונו לבזבז כזה סיפור על סרטון יוטיוב, והפיקו מהלך יחסי ציבור לא רע, כשפרסמו את הסיפור לראשונה בתכנית האירוח של קייטי קוריק המשודרת בשעות הבוקר בארצות הברית, שם הפתיעו החברים בסקייפ את שרה, כשהפגישו שוב בהפתעה בינה לבין פייג’ שהוטסה ביחד עם אמא מניו זילנד לניו יורק לרגל התכנית.

בשורה התחתונה אפשר להתייחס בציניות למהלך הזה בו חברה מסחרית רוכבת על סיפור אנושי מרגש בשביל לפרסם את עצמה, אבל אי אפשר להתעלם מהסיפור הנוגע ללב ומהעובדה שבסופו של יום, בסקיים עשו מצווה וגרמו לשתי הבנות הללו לרגעים בלתי נשכחים של אושר ושמחה. מה דעתכם?


 

לייק לפטריה בפייסבוק