מעולה: צפו באיחוד המפתיע והקורע של “חברים” אצל ג’ימי קימל

אם אתם לא יכולים לסיים את היום שלכם בלי צפייה נוספת בפרק של “חברים“, אותו ראיתם כבר 124 פעמים לפני, סביר להניח שגם אתם כבר יכולים לחכות לרגע בו כל החברים האהובים יתאחדו סוף סוף ויפנקו אותנו בפרק חדש לזכר הימים הטובים.

הלילה, בתכנית האירוח של ג’ימי קיבל, זכו מעריצי הסדרה להצצה נדירה, מפתיעה וקורעת, לאיך עשוי להיראות איחוד מהסוג הזה. אמנם ג’ואי, צ’נדלר ורוס נעדרו מהמפגש המרגש, אבל זה לא הפריע לקימל וג’ניפר אניסטון לייצר מערכון בניחוח של פעם, כולל התפאורה האותנטית של דירתה של מוניקה, הצחוקים של הקהל, וכמובן, הופעת אורח מענגת של קורטני קוקס (מוניקה) וליסה קודרו (פיבי).

במהלך התכנית שלו אירח קימל את ג’ניפר אניסטון ולקראת חגיגות 20 שנה לשידור הפרק הראשון של “חברים”, שוחח איתה על הסדרה וסיפר לה שבתור מעריץ נהג לכתוב תסריטים פיקטיבים לסדרה, תסריטים בהם הוא אמור לגלם את דמותו של רוס. בהמשך תהה אם תסכים לשחק איתו סצנה מתוך התסריט שכתב, ואז חשף בפניה את השחזור המדויק שיצר לסט הצילום המקורי של הסדרה לקול תשואות הקהל הנרגש.

עוד בפטריה: 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על הסדרה חברים

אינסטון אמנם נראתה מופתעת, אבל כמובן שידעה מראש על העתיד להתרחש, וזרמה עם קימל במערכון בו הוא, בתור רוס, מבקש לעשות איתה אהבה כשבהמשך מצטרפות לסצנת החלומות שלו גם מוניקה ופיבי, למערכון שנון, מצחיק וכיפי, ממתק אמיתי לאוהבי הסדרה העל-זמנית שנחשבת עד היום לאחת המצליחות אי פעם בטלויזיה.

הסרטון מתוך התכנית עלה לרשת לפני מספר שעות וכנראה יהפוך בהמשך לשיחת היום. תענוג צרוף, אל תחמיצו.

לייק לפטריה בפייסבוק