ויראלי מופרע: הנסיך המדליק מבית אל

לפני כשעה עלה בערוץ היוטיוב בעל השם המשעשע ‘הערוץ שלוקה בחסר’, סרטון מופרע ומצחיק בשם ‘הנסיך המדליק מבית אל’. כפי שאתם ודאי מנחשים, הסרטון מבוסס על שיר הנושא המצויין של סדרת הקאלט ‘הנסיך המדליק מבל אייר’ בכיכובו של וויל סמית האגדי, עם אדפטציה ישראלית אקטואלית. הסרטון נאמן למקור, לפחות בדקה הראשונה שלו,  אך מהר מאוד תופס כיוון מאוד מפתיע ובוטה כיאה לשיר היפ הופ זוע, עם מסרים לאומה.

גיבור הסרטון, הלא הוא הנסיך מבית אל, גדל במגדלי אקירוב בתל אביב, והפך במהרה להיות ערס אשכנזי מגניב. לאחר שהסתבך בריב עם פרחחים שהגיעו לעשות בלאגן במגדלים, נשלח על ידי אביו לגור עם דודו בבית אל, חוויה שללא ספק עיצבה את אישיותו מחדש. רצח אכזרי בדם קר לעיני המצלמות אין בסרטון הזה, אבל חוץ מזה, תוכלו למצוא בו הארד קור אמיתי. מי שאחראים לסרטון הזה הם צמד היוצרים שאול לוריא, וירמי שיק בלום.

הנסיך המדליק מבית אל

“שאול ואני מכירים מגיל 12” מספר ירמי. “למדנו יחד קולנוע ואנחנו “יוצרים צעירים” שעושים כל מני. (לשאול יש את להקת קין והבל 90210, אני עושה את העמוד שלוקה בחסר בפייסבוק) ואנחנו כבר עובדים על מערכון נוסף לקראת החודש הבא. כל המשתתפים בסרטון זה חברים טובים ומוכשרים בעצמם”.

הצפייה על אחריותכם בלבד, לא מומלץ לצפות ליד ערבים, רבנים, קוקסינלים, או באופן כללי, בני אדם.

תודה לטל זגורי על הטיפ!


הנסיך המדליק מבית אל 4

הנסיך המדליק מבית אל 3

הנסיך המדליק מבית אל 2

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק