הלהיט החדש של בורגר קינג: המבורגר עם צ’יפס מובנה בתוך הלחמניה

אם גם אתם נמנים על חובבי ההמבורגרים, אתם יודעים שאין בן לוויה טוב יותר לבורגר שלכם מאשר כמות יפה של צ’יפס זהוב שמן וטעים. בדיוק כמו במקרים של אכילת מילקי או קסטה, לכל אחד יש את טקטיקת האכילה שלו כשמניחים מולו ארוחת מקדולנדס או בורגר קינג. חלק זוללים את ההמבורגר ואז מתפנקים עם הצ’יפס, חלק משלבים את שניהם במקביל וחלק, אולי אפילו הרוב, עוסקים תחילה בהנדסה כשמוסיפים לתוך הלחמניה שלהם גם כמה צ’יפסים בשביל האוירה.

המצאה חדשה של רשת בורגר קינג בארצות הברית עשויה לחסוך זמן יקר לעצלנים מביניכם. ברשת המזון המהיר השלישית בגודלה בארצות הברית (מיד אחרי מקדונלדס ורשת וונדיז) יחלו בקרוב לשווק המבורגר מיוחד הכולל בתוכו מעבר לירקות והבורגר עצמם, גם צ’יפס מובנה בתוך הלחמניה.

הבורגר הגאוני הזה שלא ברור איך אף אחד לא חשב עליו לפני, יעלה דולר בלבד, כחלק מהמלחמה השיווקית של בורגר קינג בתפריט ‘הכל בדולר’ של המתחרה הגדולה מקדונלדס. הבורגר החדש מכיל 360 קלוריות ו-19 גרם של שומן, ויוצא למכירה החל מהראשון בספטמבר ברחבי ארצות הברית. אין ספק, גימיק מטופש לחלוטין, אבל ימשוך הרבה תשומת לב.

וכמובן, אותנו מעניינת שאלה אחת – מתי נוכל אנחנו הישראלים לרכוש בורגר קטן וחביב בארבעה שקלים? כנראה שלעולם לא. בינתיים, תעשו אתם את החישוב ותבדקו האם שווה לכם לטוס לארצות הברית בכדי לנסות את הפלא החדש.

באמצעות: טיימס ניוזפיד

לייק לפטריה בפייסבוק