פרסומת נהדרת: ברוכים הבאים למדינת ברצלונה

פרסומת חדשה ונהדרת של חברת התעופה היוקרתית קטאר איירליינס, מציגה מדינה חדשה, מדינה שעדין לא קמה בפועל, אבל בהחלט הייתה גורמת הרבה אושר להמון אנשים ברחבי העולם באם הייתה באמת קיימת במציאות – מדינת מועדון הכדורגל ברצלונה.

בשנים האחרונות בולטות שלוש חברות תעופה מרכזיות (וירג’ין, קטאר וטורקיש איירליינס) בכל הנגע לפרסומות יצירתיות ומושקעות, כששתיים מהן, טורקיש איירליינס וקטאר איירליינס, נוהגות להעניק חסות לאירועי הספורט המרכזיים והגדולים בעולם ולהשתמש דרך קבע בכוכבי הספורט הגדולים ביותר כדי לפרסם את שירותיהן.

הפרסומת החדשה של קטאר אירליינס תעשה טוב בלב עבור כל מי שאוהב כדורגל וקיימת בו סימפטיה כלשהי לקבוצה הנערצת בעולם, ברצלונה. הפרסומת החדשה, שזכתה כבר למעל 2 מליון צפיות, מנחיתה חברת התעופה אותנו הצופים במדינה הפיקטיבית “Barcelona FC”, מדינה שנראית במבט מלמעלה כמו סמל הקבוצה, וכולה מוקדשת לקבוצה האהודה בעולם.


כשתנחתו בנמל התעופה של ברצלונה, יחכה לכם ג’רארד פיקה בעמדת ביקורת הדרכונים, מסי יעביר לכם שיעורי אירובי באמצעות כדורגל וניימאר יעזור לכם לסחוב את הציוד. השטחים החקלאיים נראים כמו מגרש כדורגל, גגות הבניינים צבועים סגול כחול ובאופן כללי, כל פרט במדינה הפיקטיבית הזו מוקפד וקשור איכשהו לברצלונה.

אם אתם עוקבים אחרי הקבוצה, אתם ודאי יודעים כי קטאר איירליינס היא נותנת החסות הרשמית של ברצלונה ושמה מתנוסס בגאון על חולצות השחקנים. המסר בפרסומת הוא פשוט: ברצלונה – קבוצה שמאחדת את העולם. לא בטוח שאוהדי ריאל מדריד יסכימו עם הקביעה הזאת, אך גם הם ודאי ידעו להעריך את ההשקעה והקסם בפרסומת המדליקה הזאת. מה דעתכם?

לייק לפטריה בפייסבוק