פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מעניק תספורות בחינם לכלבים מבוגרים נטושים כדי לעזור להם למצוא בית

אם תבלו כמה ימים במרכזי אימוץ כלבים תגלו עובדה ידועה, עצובה וכואבת: ככל שגילו של הכלב גדול יותר, כך הסיכוי שהוא יאומץ הופך קטן יותר. התוצאה מכך, כלבים רבים שגילם עולה על 4-5 שנים, מוצאים את עצמם עם סיכוי נמוך מאוד למצוא בית חם, ולמעשה, מחשבים את קיצם לאחור. ובכל זאת, למרות המצב העגום הזה יש כאלה שלא מוכנים להיכנע, ועושים הכל כדי לסייע לכלבים המבוגרים, ממש כמו בסיפור המקסים הבא.

מארק אימהוף, בוגר תואר שני במנהל עסקים שעסק בייעוץ אסטרטגי עד ממש לא מזמן, ובהשראת חברתו שלחצה עליו, החליט שהוא חייב שינוי בחיים שלו. "כשהתפטרתי מהמשרה האחרונה שלי, ארוסתי לא רצתה לראות אותי עובד שוב בעבודה חסרת מצפון" מספר אימהוף. "היא ראתה עד כמה אני מאושר כשאני מבלה עם הכלבים שלנו, ועודד אותי ללכת לכיוון הזה".

מארק נרשם ללימודים במכללה לטיפוח כלבים בניו יורק, ו-3 שנים אחרי, הוא בעל עסק מצליח שמעניק שירותי דוג-ווקינג וטיפוח לכלבים. אלא שחוץ מהעסק שלו, אימהוף פיתח תחביב מרגש נוסף בתקופת הלימודים שלו, תחביב שהתחיל כדרך טובה להתאמן והמשיך כמנהג קבע שנמשך עד היום: בכל שבוע הוא נוהג לפקוד את מקלט החיות Animal Care Center בניו יורק, ולהעניק לכלבים מבוגרים מקלחת ותספורת בחינם ובהתנדבות מלאה.

ספר כלבים 1

המשימה של אימהוף היא ברורה: לגרום לכלבים מבוגרים נטושים להיראות טוב יותר כדי להפוך אותם לאטרקטיביים יותר עבור המבקרים במקלט החיות המבקשים לאמץ לעצמם כלב.

ספר כלבים 2 ספר כלבים 3

"השינויים שאני רואה בכלבים אחרי הטיפול, הן במראה שלהם והן מבחינת ההתנהגות שלהם, הם פשוט מדהימים.ומרוממי נפש, ומה שהכי מרגש אותי זו העובדה שאני יודע שהם יעבירו את האהבה הזו הלאה, בבתים החדשים העתידיים שלהם".

כפי שתוכלו לראות בתמונות הבאות, השינוי שתספורת אחת קטנה יכולה לעשות עבור הכלבים הללו הוא עצום.

ספר כלבים 4

ספר כלבים 5

"אני כל הזמן נזכר בשון, הכלב הנטוש שאימצנו לא מזמן. כשהוא הגיע אלינו, הוא היה נראה מוזנח, סבל מבעיות התנהגות והופיע ברשימת 'לא ניתנים לאימוץ' של מקלט החיות. אחרי שטיפלנו בו והרעפנו עליו אהבה, הוא הפך לכלב הכי מקסים בעולם".

חוץ משון, למארק וארוסתו יש עוד 3 כלבים מבוגרים שאימצו בשנים האחרונות, שניים מהם כלבי פיטבול נטושים שאיש לא רצה לאמץ.

"אני תמיד מסביר לאנשים שאם היו מבקשים ממני לעשות דברים ושיער פרוע היה מכסה את העיניים שלי, כנראה שגם אני הייתי סובל מבעיות התנהגות". כך נראה שון, הכלב של מארק, לפני ואחרי האימוץ:

ספר כלבים 6

"אני מאמין שהתספורות והטיפולים שאני מעניק לכלבים יעזרו להם למצוא בית חם בקרוב, או לפחות ישפרו את הסיכויים שלהם". מוסיף מארק.

הנה עוד כמה תמונות לפני אחרי של כלבים מתוקים שעברו תחת ידיו של מארק.

ספר כלבים 7

ספר כלבים 8

ספר כלבים 9

ספר כלבים 10

ספר כלבים 11

באמצעות: the Dodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...