פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כשהבן שלו ביקש ספינת פיראטים ליום ההולדת האבא הזה החליט לעשות את הדבר האדיר הבא

כשבועז, בנו הצעיר של עמית בקרסקי ביקש מאביו שיערכו לו בחצר הבית מסיבת פיראטים לרגל יום הולדתו ה-8, הוא לא ידע שהבקשה הקטנה הזאת שלו עומדת להתגשם ובגדול והולכת לשנות את לחלוטין את המראה של חצר הבית שלהם. הפרויקט הקטן שהתחיל כנסיון מקסים של האב להגשים את משאלת לבו של בנו הקטן, הפך במהרה להפקת ענק גרנדיוזית ואדירה שלא נתקלים בה בכל יום.

"בהתחלה, כדי שכל העסק יראה אמיתי, בועז ביקש שנקים תפאורה של ספינת פיראטים עשויה מקרטון. הסכמתי." מספר עמית לאתר הפטריה ומגולל את המשך הסיפור: "אבל אז הוא ביקש שזה יהיה מספיק יציב כדי שילדים יוכלו להצטלם ליד זה. הסכמתי. אח"כ ביקש שזה יהיה מספיק חזק שהילדים יוכלו להצטלם על הספינה… בשלב הזה כבר נערכנו מחדש. התחלנו לאסוף קרשים, צינורות, מיטות, ארונות, חבלים, תיבות, ארגזים והילדים הביאו ספינה מפליימוביל ודרשו "כזה אבל אמיתי". בקיצור – בנינו".

1111

מפה לשם, העבודה על הספינה המטורפת ארכה קרוב ל-7 חודשים והתוצאה, כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות הנפלאה הזו היא ספינת פיראטים מדהימה וענקית בגודלה, הכוללת שלוש קומות, תותחים, תיבות אוצר, כלא, מטבח, כניסות, יציאות, דלתות, מעברים סודיים, מפות אוצר ועוד המון אטרקציות מפתיעות שילדים יכולים רק לחלום עליהם.

עמית בקרסקי, האבא שאחראי ליצירה המטורפת הזאת, הוא דוקטורנט באוניברסיטת ת"א שמתמחה באמנות ימי-הביניים ואוצרות אבודים, ואם יוצא לכם לטייל במדרחוב בנחלת בנימין בתל אביב, יש סיכוי גבוה שנתקלתם בו ובדוכן שלו, בו הוא מוכר לוחות שעם מעוצבים ומגניבים מעשה ידיו.

"יש לי גם נפחייה בה אני עוסק באמנות ברזל ועוד ועוד. בבנייה אני עוסק בעיקר בביתי, שהוא בעצם סוג של טירה גדולה. בימים אלו אנחנו מסיימים לבנות אותה אחרי עבודה שנמשכה כ-10 שנים. היא צבועה בכחול (וידועה בשם הבית הכחול".

מוזמנים לעבור על התמונות ולצפות בתהליך הבניה המטורף של הספינה, וכמובן, להתרשם מהתוצאה הסופית שלגמרי צריכה לזכות אותו בתואר האב האדיר של השנה.

המצב ההתחלתי של החצר

1111.1

1111.2

תהליך בניית הספינה

8

9

12

11

10

14

15

16

והנה לפניכם התמונות של התוצאה הסופית (מבפנים ומבחוץ)

14

IMG_2263

IMG_2242

12

IMG_2245

IMG_2254

5.1

2

11

IMG_2259

IMG_2260

IMG_2261

1.1

1.3

1

IMG_2260

13

6

מוזמנים להיכנס לאתר של עמית להתרשם מעבודות נוספות שלו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...